Drevenákrajina.cz

Marone postel 90x200

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 10 589,00 Kč 10589.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Marone 90x200 cm, bílá, masiv z borovice

Bílá postel Marone 90x200 cm je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Jednolůžková postel v designovém provedení Marone je ideální volbou pro každé jednotlivce, kteří mají menší ložnici nebo jako řešení do dětského pokoje. Tyto rozměry 90 x 200 cm jsou vhodné hlavně z důvodu úspory místa a celkově lehčí manipulace s postelí. Její sestavení je nenáročné, a pokud se jí časem rozhodnete v domě přemístit, nezpůsobí vám určitě takové potíže, jako rozměrnější varianta.

Solidní postel z masivu

Materiál, který byl použitý na výrobu je známý hlavně díky své pevnosti, odolnosti a kvalitě. Jedná se o pravé dřevo finské borovice, která má příjemnou strukturu. Dřevěná Postel je opatřena bílým nátěrem, a následně také voskem. Vyniknou tak charakteristické prvky originálního dřevěného materiálu a nepůsobí uměle. Zároveň si díky tomuto způsobu ošetření zachová svou svěží podobu na dlouho. Celkový povrch je matný, jemně světlý a tím skvěle opticky rozšiřuje malý prostor a působí lehce a svěže.

Jednoduché, jemné provedení s výrazným prvkem

Naše postel je navržena v minimalistickém stylu. Čelo, fakt není příliš vysoké, ale na první pohled zaujme výraznějším ozdobným prvkem, kterým je zakončení v přírodním dřevěném odstínu. Ostatní části dřevěné postele jsou opatřeny bílým matným nátěrem a je u nich patrná absence zdobení.  Její provedení je jednoduché, moderní a vkusné. Nepatrným a výjimečným ozdobným prvkem jsou také nohy, které mají na vnitřní straně postele lehké zkosení.

 

Spousta místa pod postelí, přesvědčte se

Dřevěná postel řady Marone je lehce vyvýšená a vzniká tak pod ní větší prostor. Zde můžete například umístit rozměrnější úložné boxy, kam lze přes den vložit ložní prádlo, a tím udržovat pokoj stále hezky uklizený a čistý. Tento prostor také můžete využít opačně a čerpat výhodu z vysokého provedení při úklidu. Vysavačem se pod postel v klidu lehce dostanete a můžete dát sbohem skrytému prachu.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 90cm
Délka 200cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone Kids
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium