Drevenákrajina.cz

Marone postel 120x200

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 489,00 Kč 12489.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Marone 120x200 cm, bílá, masiv z borovice

Bílá postel Marone 120x200 cm je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Naše dřevěná postel Marone v provedení 120 x 200 cm je vhodná buď pro jednotlivce, kteří si potrpí na klidný spánek v široké posteli, ale také pro nenáročné páry. Ačkoli je postel vyrobena z masivního dřeva originální finské borovice, na první pohled působí lehce a vzdušně. Je to hlavně díky absenci šuplíků, výrazného čela a přemíry zdobných prvků. Tato naše varianta nabízí jednoduché provedení, které lze kombinovat buď s dalším nábytkem této řady, nebo se zcela jiným stylem, se kterým díky svému minimalismu lehce splyne.

Jemně bílé barevné provedení je vhodné do každé ložnice

Sada Marone navržena v jemném bílém provedení v kombinaci s  prvky v přírodním dřevěném odstínu.  O bílé barvě je známo, že v ložnici a hlavně tam kde spíme působí pozitivně na lidskou mysl. Přináší totiž do prostoru pocit čistoty, příjemného chladu, svěžesti a celý pokoj rozzáří a hlavně opticky zvětší. Dřevěné prvky, jako je v tomto případě horní, odolní část čela postele fungují v kombinaci s bílou harmonicky a vyváženě.

Jednoduchá konstrukce a do toho stylový design

Dřevěná Postel je navržena tak, aby i v případě masivního provedení působila lehce. Nohy, které drží celou kvalitní konstrukci, jsou z vnitřní strany ozdobně zkosené, takže jsou opticky odlehčeny. Rám postele je úzký a čelo je navrženo v nižší výšce s nenápadným jemným dekorem. Celá postel je lehce vyvýšená, takže je naprosto snadné pod ní provádět úklid a udržovat pokoj čistý. Zároveň je postel tvarově jednoduchá, nezasahuje výrazně do prostoru, a proto se vtěsná i do vaši menší ložnice. Postel této řady lze doplnit o náš nábytek stejného designu, a to například nočním stolkem řady Marone pro odkládání věcí nebo o dřevěnou šatní skříní, která vám nabídne spoustu úložného prostoru, který je v ložnici potřeba.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 120cm
Délka 200cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone Kids
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium