Drevenákrajina.cz

Marone police masiv, borovice

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 3 450,00 Kč 3450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR07

Popis

Police Marone, dekor bílá / dřevo, masiv, borovice

Police je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Při nákupu nábytku zřídka věnujeme pozornost doplňkům, které doplňují uspořádání nábytku v dané místnosti. Police z masivního odolního borovicového dřeva jsou často přehlíženy. Umožňuje vyplnit prázdné místo, například mezi vysokými okny. Vystavíte taky svý nejdůležitější poklady, které se mohou pyšně pochlubit. Na dřevěných policích mohou být třeba vaše rodinné fotografie současné i minulé. Černobílé fotografie dokonale ladí s zajímavým stylem rustikálního nábytku, kterým je bezpochyby série Marone. Kombinace dřeva potaženého jemnou vrstvou bílého vosku s 85% pokrytím a potřísněné vodou ředitelným mořidlem v dubové barvě dokonale zapadá do současných trendů nábytku. Také se nemusíte starat o to, zda za 10 let tato kombinace barev nevyjde z módy. Určitě né, protože je to klasický styl, který byl v módě mnoho let a neexistuje žádný náznak, že by „vypršela“.

Police z pravé finské borovice

Police má vysoce kvalitní montážní držáky, takže se nemusíte bát, že jednou v noci uslyšíte rachot padající police pod nakładem vašich fotorámečků, sošek a květin. Jemný vzor zrna v kombinaci s jemnou texturou dřeva, která se vynoří zpod jemního bílého vosku a skvrny od vody, je charakteristickým povrchem v rustikálním stylu nábytku. Kolekce Marone také dokonale ladí z minimalistickým stylem. Díky silným řezům a frézkám se táto kolekce hodí také do provensálských interiérů. Police lze použít všude v obývacím pokoji, jídelně a nebo v ložnici.

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 20 cm
Výška 20 cm
Šírka 161 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium