Drevenákrajina.cz

Marone noční stolek

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 4 350,00 Kč 4350.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR21

Popis

Noční stolek Marone, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Náš Bílý Noční stolek je vyroben ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Řada nášho nábytku Marone představuje jedinečné spojení jemně bílého a čistě dřevěného provedení. Tato kombinace působí naprosto harmonicky, klidně a příjemně zapadne do různých typů prostorů. Dřevěný Noční stolek ze série Marone je ideálním doplňkem k posteli stejného designu a také dalšího nášho nábytku do ložnice.

Detailně propracovaný design

Stolek je proveden v nižší výšce, aby byl ideálně přístupný z postele, to se vám hodí. Už na první pohled působí masivním dojmem, a to díky jeho robustní stavbě. Spodní základna je rozšířená, takže stolek stejně jako celá řada Marone používá některé rustikální charakteristické prvky. Ve spodní části je umístěn praktický  šuplík s jemnou dřevěnou úchytkou, která je příjemným drobným detailem. Stěna šuplíku je krásně vyfrézovaná a lehce narušuje jednoduchý design celého stolku. V horní části je umístěná police na menší předměty, jako jsou například oblíbené knihy. Vrchní deska je největší ozdobou celého dřevěného stolu. Píší se provedením v přírodním odstínu dřeva borovice a nabízí solidní odkládací prostor.

Proč by ve vaší ložnici neměl chybět ten skvělý noční stolek

Tento druh nábytku není jen ložnicovým doplňkem, ale také praktickým pomocníkem v naši domácnosti. Nabízí sice jen omezené množství úložného prostoru, ale zato budete mít své oblíbené předměty a poklady po ruce. Horní polici můžete využít jako prostor pro osvětlení ve formě stolní lampy nebo svíčky, spodní polici k odkládání léků nebo oblíbených knih a šuplík v nejnižší části k uschování věcí, které nechcete, aby byly na očích.

 

Kvalitní originální materiál je zárukou dlouhé životnosti

Na většinu výrobku bylo použito  pravé dřevo z odolné finské borovice. Jemný bílý nátěr byl volen tak, aby struktura dřeva lehce prosvítala a stolek si zachoval svou přírodní podobu. Části, které jsou v přírodní barvě, byly taktéž ošetřeny ekologickým nátěrem, avšak v tomto případě se jedná o vodní mořidlo, které prodlužuje kvalitu a životnost. 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 39cm
Výška 48cm
Šírka 60 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium