Drevenákrajina.cz

Marone komoda Kids s přebalovacím pultem

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 14 900,00 Kč 14900.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR31

Popis

Komoda Marone 3s, dekor bílá/dřevo, masiv z borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Hodí se vám úložný prostor, který citlivě doplní váš interiér laděný do oblíbeného stylu Provence?  Naše dřevěná komoda z masivu pravé finské borovice je možná právě tím designově propracovaným kouskem, který hledáte. Je opravdu okouzlující a také velmi praktická. To jsou výjimečná vlastnosti, kterých si u nábytku jistě ceníte. 

Bílá komoda ze dřeva je to odolná finská borovice

Krása originálního dřeva u tohoto kusu nábytku hraje jednu z hlavních rolí. Pod lehce průsvitným ekologických nátěrem totiž jemně prosvítá jeho jedinečná struktura. S přibývajícími léty se tato kresba ještě mnohem zvýrazní. Dřevěný nábytek tak zraje do krásy celý čas. 

Dřevo komody je také velmi odolné. Severská borovice totiž vyrůstá ve zcela jiných podmínkách než borovice v mírném pásmu. Díky tomu jsou letokruhy omnoho vice nahuštěné a dřevo je výrazně pevnější a odolnější. To je také dobré vědět, když si pořizujete dřevěný nábytek. Ne každé borovicové dřevo je pevné a odolné. My však kvalitu a odolnost nábytku zaručujeme. 

Praktická komoda s tichými zásuvkami

Nejen na kvalitě dřeva, ale také na kvalitě ostatních materiálů nám záleží. 3 velké tiché zásuvky jsou opatřeny kovovými kolečkovými pojezdy. Díky tomu je jejich časté otevírání velmi jednoduché a tiché. Zásuvky vám nabídnou spoustu úložného místa. Určitľ se k uloženým věcem se vždy pohodlně dostanete. To je jedna z hlavních výhod naši komody. Umožňuje perfektní a dokonalou organizaci s minimálním úsilím.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 85 cm
Výška 109 cm
Šírka 91 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium