Drevenákrajina.cz

Marone komoda 2.2

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 13 850,00 Kč 13850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR06

Popis

Komoda Marone 2.2, dekor bílá / dřevo, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Plánujete obnovení vašeho obýváku nebo jídelny? Nebo možná hledáte kus nábytku, který bude vypadat krásně, moderně a unese potřebné věci? Bez ohledu na to, co vás akurát motivuje dřevěná komoda se ukáže jako ideální volba nejen pro dekoraci vašeho obývacího pokoje. Díky svému klasickému vzhledu také dobře vypadá na chodbě a také v jiných místnostech. Marone dřevěná kvalitní komoda je primárně funkční - je vybavena dvěma zásuvkami vytaženými na kolečkových pojezdech. Nad zásuvkami je navíc otevřená police, která je ideální pro ukládání oblíbených knih, a květiny nahoře vypadají opravdu krásně.

Dřevěné součásti našeho výrobku mají klínová spojení (mikroozub). Když si vyberete komodu z řady Marone, budete mít jistotu, že jste se rozhodli správně pro koupi pečlivě a solidně zhotoveného nábytku.

Vysoká kvalita použitého materiálu a pečlivé provedení – tím je proslulý náš výrobek – dřevěná solidná komoda Marone. Díky spojeni jemně bílé barvy a barvy přírodního dřeva odpovídá tento kus nábytku nejnovějším trendům. Povrch dřevěné komody je ošetřen kvalitním bílým voskem, který tvoří dodatečnou ochrannou vrstvu a poskytuje nábytku fantastickou finální úpravu. Korpus nábytku je jemně bílý, zatímco horní deska byla ošetřena vodním mořidlem. Rustikální komoda má pečlivě provedenou konečnou úpravu, která má vliv na neopakovatelný perfektní vzhled nábytku.

 
Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 88 cm
Šírka 169 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium