Drevenákrajina.cz

Marone komoda 2.1

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 650,00 Kč 11650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR17

Popis

Komoda Marone 2.1, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a  stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Jste již unavení z městského shonu a nekonečného každodenního stání v zácpách? Po celým týdnu práce sníte už jen o tom, že pojedete mimo město a strávíte celý víkend v útulném venkovském domě, mezi dřevěným nábytkem, přírodními doplňky a okolní zelení? A co tak  pokud byste mohli přenést idylickou náladu přímo z venkovského domu přímo do vašeho bytu? Je to možné s naším rustikálním nábytkem ze série Marone. Můžete začít třeba dřevěnou komodou, kterou vám nabízíme.

Vysoká kvalita použitého materiálu a pečlivé, kvalitné provedení – tím je proslulý náš výrobek – dřevěná komoda Marone. Díky spojeni jemné bílé barvy a barvy přírodního dřeva odpovídá tento kus nábytku nejnovějším trendům. Povrch dřevěné komody je ošetřen jemným bílým voskem, který tvoří dodatečnou ochrannou vrstvu a poskytuje nábytku fantastickou finální úpravu. Korpus dřevěného nábytku je bílý, zatímco horní odolná deska byla ošetřena vodním mořidlem. Rustikální komoda má pečlivě provedenou konečnou úpravu, která má vliv na neopakovatelný a jedinečný vzhled nábytku.

Dřevěné  součásti našeho výrobku mají klínová spojení (mikrozub). Když si vyberete komodu z řady Marone, budete mít jistotu, že jste se rozhodli pro koupi pečlivě a solidně zhotoveného dřevěného nábytku. Pro dřevěnou komodu Marone je typická především funkcionalita – je vybavena jednou tichou zásuvkou s kolečkovým vedením.

 


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 111 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium