Drevenákrajina.cz

Konferenční stolek Orbetello Dub kulatý stůl 90 cm

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 5 089,00 Kč 5089.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje

Při zařizování obývacího pokoje dbáme na detaily. Právě detaily, které jsme se rozhodli uspořádat na náš interiér, dodávají místnosti správný charakter.

Bez lavice, která je ústředním bodem většiny našich domů, si neumíme představit dokonalé uspořádání obývacího pokoje. Kulatý konferenční stolek Orbetello svou jednoduchou formou potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Frézovaná vrchní deska a nohy lavice jí dodávají lehkost. Stabilní struktura a smysl pro detail zajistí, že se nebudete muset starat o trvanlivost svého nábytku.

Přírodní krása dřevěného nábytku

Po mnoho generací je dřevěný nábytek v našich domácnostech silným prvkem dekorace prostoru. Konferenční stolek je vyroben z dubového dřeva. Přirozené kouzlo stromových uzlů viditelné na lavičce je důsledkem důkladného výběru již v počátečním stádiu výroby. Celý kus nábytku je naolejovaný, aby byla zajištěna jeho trvanlivost. Své místo si od nynějška najde šálek s ranní kávou nebo dálkové ovládání televizoru. Kulatý dřevěný stolek bude fungovat jako šikovný kus nábytku, na který můžete odložit drobné předměty denní potřeby. Na dřevěný stůl můžete také položit občerstvení nebo knihu, kterou čtete. Deska stolku měří v nejširším místě 90 cm, takže si můžete být jisti, že vám neunikne tak potřebný využitelný prostor. Pokud rádi vystavujete hodnotné suvenýry, můžete je snadno umístit na náš dřevěný stolek Orbetello. Krásně zobrazí i vázu s květinami. Náš nábytek zasíláme v balících na samostatnou montáž. Jejich montáž nebude problém.

Každý balíček obsahuje jednoduchý a jasný návod.

Péče o dřevěný nábytek

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku musíte si pamatovat na správnou péči. Vyhněte se silným čisticím chemikáliím. Na udržení čistoty je dobré použít vlhký hadřík. Pamatujte si, že náš dřevěný nábytek by neměl být umístěn v blízkosti zdrojů tepla a neměl by být vystaven nadměrnému UV záření.

Technické informace

Šířka 96cm
Výška 48cm
Délka 90cm
Tloušťka vrchní desky 3cm
Materiál Dub
Série výrobků Orbetello
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium