Drevenákrajina.cz

Konferenční stolek Dub Orbetello oválný stůl 67x68 cm

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 5 189,00 Kč 5189.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný konferenční stolek Orbetello

Obývák je místo, kde trávíme spoustu volného času. Setkáváme se s rodinou, přáteli a známými. Díváme televizi a posedávají u šálku kávy. Uspořádání naší předváděcí místnosti je velmi důležité.

Při rozhodování o dřevěném nábytku pro náš domov volíme nadčasovou krásu.

Oválný konferenční stolek Orbetello je dokonalým doplňkem interiéru.

Dřevěný konferenční stolek vám nabízí neomezené možnosti uspořádání prostoru. Díky svému neobvyklému tvaru nabude místnost styl a charakter.

Deska stolu je v nejširším místě dlouhá 68 cm, takže si nemusíte dělat starosti, můžete na něj položit všechny své každodenní potřeby.

Konferenční stolek je vyroben výhradně z dubového dřeva. Na vrchu jsou viditelné prsteny z přírodního dřeva, které dodávají šarmu a dělají každý kus nábytku jedinečným.

Konferenční stolek

Oválný konferenční stolek je velmi praktický kus nábytku. Zabírá málo místa a je zároveň užitečným kusem nábytku. Dálkový ovladač nebo občerstvení můžete snadno položit na stolek. Odložit šálek kávy nebo sklenici vody od nynějška nebude žádný problém.

Vrchní deska a nohy lavice jsou původně frézované, což jí dodává lehkost při zachování stability konstrukce.

Díky klasickému stylu a eleganci je dřevěný nábytek vhodný pro starší i mladší generace. Uvědomujeme si, že struktura stromu a prsteny viditelné na našem nábytku jsou jejich mimořádnými výhodami. Zdůrazňují jeho přírodní původ.

Kolekce dřevěného nábytku

Dřevěný konferenční stolek bude krásným doplňkem naší sbírky dřevěného nábytku. Inovativním řešením bude i uspořádání dvou stlíkov v menším i větším rozměru, které máme ve sbírce.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku nezapomínejte na správnou péči. Nábytek byste měli čistit vlhkým hadříkem a vyhýbat se drsným chemikáliím. Měli bychom také pamatovat na to, abychom dřevěný nábytek nevystavovali nadměrnému teplu a UV záření.

Technické informace

Šířka 68cm
Výška 50cm
Délka 67cm
Tloušťka vrchní desky 3cm
Materiál Dub
Série výrobků Orbetello
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium