Drevenákrajina.cz

Konferenční stolek Dub Orbetello oválný 95 x 96 cm

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 7 089,00 Kč 7089.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný konferenční stolek do obývacího pokoje

Dřevěný konferenční stolek do obývacího pokoje je kus nábytku, který ve vaší domácnosti rozhodně nemůže chybět. Doplňuje uspořádání každé místnosti. Původní tvar konferenčního stolku Orbetello dodá vašemu interiéru jedinečný charakter. Nábytek se vejde a hodí do obývacího pokoje i do kanceláře.

Konferenční stolek přizpůsoben vašim potřebám

Velký konferenční stolek Orbetello je celý vyroben z dubového dřeva. Pevná struktura a kvalita nábytku zaručí jeho používání na mnoho let. Dřevěný nábytek je symbolem klasické krásy

Dřevěný nábytek je symbolem nadčasové krásy. Přirozenost a zajímavá forma oválného konferenčního stolku Orbetello se bude hodit do jakéhokoliv interiéru bez ohledu na dominantní styl. Velká využitelná plocha desky stolu (96 cm v nejširším místě) vám zajistí, že vám neunikne místo pro věci každodenní potřeby. Položíte něj svůj oblíbený hrnek na kávu a také knihu, kterou čtete. Deska stolu bude také ideálním místem k položení vázy s květinami a přinese tak do vašeho obývacího pokoje závan svěžesti.

Dřevěné prsteny na povrchu stolku mu dodávají na přírodním šarmu. Okraje stolku jsou frézované stejně jako nohy, což vizuálně vytváří jednotný celek. Musíme si pamatovat na to, že dřevěný nábytek podléhá přirozeným procesem stárnutí. Tento proces dodává charakteru a originalitě.

Moderním řešením bude uspořádání dvou stolků v menším i větším rozměru, které máme ve sbírce. Konferenční stolky Orbetello ve dvou velikostech menších a větších vytvářejí ucelenou kompozici.

Péče o nábytek

Péče o dřevěný nábytek je také důležitá. Nezapomeňte je neumisťovat do blízkosti zdrojů tepla, například ohřívačů, ale ani na místo se silným ultrafialovým zářením. Důležitá je i údržba. Dřevěný nábytek byste měli čistit vlhkým hadříkem a omezit množství použitých chemikálií a čisticích prostředků.

Nábytek si můžete smontovat sami - udělá vám to radost

Sestavení stolku určitě nebude problém. Odesíláme v balíku stručný návod na vlastní montáž. Balení obsahuje potřebné konstrukční prvky a také jasný montážní návod.

Technické informace

Šířka 96cm
Výška 50cm
Délka 95cm
Tloušťka vrchní desky 3cm
Materiál Dub
Série výrobků Orbetello
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium