Drevenákrajina.cz

Komoda z borovicového dřeva do obývacího pokoje a jídelny Marone 2.4 GRAFIT

Dostupnost: velké množství
Odoslané do: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 16 550,00 Kč 16550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Velká grafitová dřevěná komoda Marone

Dřevěná komoda z naší kolekce Marone se bude perfektně hodit jako kus nábytku do obývacího pokoje nebo jídelny. Umožní praktické, elegantní a estetické uložení předmětů.

Komoda je vybavena čtyřmi prostornými skříňkami a dvěma hlubokými zásuvkami, do kterých můžete uložit nádobí, sklo nebo kuchyňské vybavení. Frézovaný vrchní věnec vytváří širokou desku stolu, na kterou můžete umístit každodenní nádobí, ozdoby nebo zarámované fotografie. Úchytky zásuvek a skříněk jsou v podobě ozdobných knoflíků.

Dřevěná komoda je pokryta přírodní barvou na bázi vody, pod kterou je mírně viditelná přírodní ušlechtilá struktura dřeva. Deska stolu má světlý odstín přírodního dubu, který barevně ladí s úchytkami. Tyto prvky vytvářejí pěkný kontrast s teplou, tmavě šedou.

Dřevěný nábytek - prestiž a vysoká kvalita

Nábytek z masivního dřeva je velmi populární a oceňován. Dřevěný nábytek do obývacího pokoje, která je často používanou a reprezentativní místností, dodá styl, eleganci a zdůrazní dobrý vkus majitelů. Masivní dřevo je mimořádně tvrdé a odolné, proto nábytek z něj může přežít nejméně několik desítek let, aniž by ztratil jakékoli své ušlechtilé kouzlo. Díky nadčasové povaze, vysoké odolnosti proti škodlivým faktorem a neuvěřitelné pevnosti konstrukce se často volí i dřevěný nábytek do jídelen a dokonce i do kuchyní.

Nábytek do obývacího pokoje z grafitu - k čemuž se hodí?

Tmavá komoda skvěle doplní světlé, bílé, minimalistické a skandinávské aranžmá. Šedá se spojuje s přísností a betonem, které jsou typické pro industriální styl. Grafitový dřevěný nábytek bude ladit s barvou tohoto stylu, přičemž prolomí jeho chlad a závažnost.

Přírodní borovicové dřevo má schopnost absorbovat a uvolňovat vlhkost. Díky této vlastnosti má dobrý vliv na kvalitu vzduchu v místnosti. To má pozitivní vliv na zdraví členů domácnosti, zejména těch, kteří jsou náchylní na alergie.

Technické údaje

Barva Grafitová barva
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 95%
Hĺbka 42 cm
Výška 88 cm
Šírka 209 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Země doručení:

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium