Drevenákrajina.cz

Komoda pod televizor Marone GRAFIT

Dostupnost: Střední množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 989,00 Kč 12989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dubová dřevěná skříňka pod televizor Marone

Skříňka pod televizor z borovicového dřeva do obývacího pokoje z naší kolekce Marone je dlouhá a prostorná. Na desku můžete umístit televizor jakékoli velikosti a velké reproduktory, které jsou součástí domácího kina. Pod ně, na dvě otevřené police, můžete umístit vybavení RTV, jako jsou DVD přehrávače, menší reproduktory nebo uložit malou elektroniku, CD a noviny. Skříňka je navíc vybavena dvěma výsuvnými zásuvkami, které pomohou uspořádat skladování menších předmětů, aby se zabránilo jejich zaprášení.

Skříňka je celá vyrobena z masivního borovicového dřeva. Na frézované desce stolu se zachovala přirozená barva a struktura dřeva. Jasně viditelná kresba letokruhů a uspořádání uzlů zdůrazňují autenticitu a jedinečnost dřevěného nábytku. Tělo skříňky je pokryto barvou na bázi vody v teplé, syté grafitové barvě. Tento odstín pěkně kontrastuje s přírodní barvou dřeva přítomného na desce stolu a rukojetích. Na bočních stěnách skříňky jsou jednoduché, jemné řezáky. Frézovaný okraj ve spodní části těla opticky odlehčuje pevnou dřevěnou strukturu. Ozdobné frézy a úchyty kulatých zásuvek odkazují na rustikální nábytek.

Šedý dřevěný nábytek - pro které interiéry?

Nábytek v odstínech šedé poskytuje neutrální základ pro různé barvy a doplňky. Grafitový dřevěný nábytek bude ladit jak s minimalistickým dekorem, tak i s aranžemi plnými barev a vzorů. Z stylů, ve kterých grafitová TV skříňka Marone funguje nejlépe, stojí za zmínku skandinávský styl, který je založen na dřevě a neutrálních barvách, a rustikální styl, jehož prvky jsou inspirovány designem skříňky.

Masivní borovicové dřevo

Masivní dřevo je odolné, odolné vůči poškození a plynutí času. Nákup borovicového nábytku je investicí na mnoho let. Dřevěný nábytek z borovice má jedinečné vlastnosti. Díky hygroskopickým vlastnostem mají pozitivní vliv na kvalitu vzduchu v bytě, zatímco elektrostatické vlastnosti brání borovicovému dřevu přitahovat prach a plavat ve vzduchu.

Technické informace

Šířka 169 cm
Výška 63 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Grafit - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 7012
Krytí barvy 95%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Dřevěné
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium