Drevenákrajina.cz

Komoda Belluno Elegante 3D bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 150,00 Kč 12150.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Třídveřová dřevěná komoda Belluno Elegante, bílá / masiv, borovice

Komoda je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Bílá dřevěná komoda se skříňkami, zásuvkami a s malou prosklenou vitrínou. V jednom kusu nábytku najdete úplně všechno pohromadě. Prostor pro vystavení vašich oblíbených krásných věcí a také úložné místo pro všechny ty životní nezbytnosti. Navíc ještě horní ozdobne a kvalitně frézovanou plochu vhodnou k umístění libovolných dekorací.

Členění prostoru je základem pro udržení pořádku vašich oblíbených věcí

Budete mít zaručený přehled o tom, kde se nacházejí všechny vaše věci. Prostor našej komody je totiž velmi prakticky rozčleněn na menší celky. Každý ze skříňových oddílů je vnitřní policí rozdělen na dvě patra. K tomu si připočítejte dvě nehlučné zásuvky a dostanete celých výjimečných osm jednotlivých oddílů ukrytých v jediné komodě. 

Hodí se absolutně všude

 Ano, bez nadsázky. Neexistuje snad pokoj, ve kterém by naše bílá dřevěná komoda nenašla uplatnění. Možná jenom tělocvičnu úplně nedoporučujeme. I když v případě tělocvičny zařízené ve stylu Provence by komoda ani tam určitě ostudu neudělala.

Jsme si jistí že, ukáže, co má být ukázáno. A určitě decentně schová, co má být skryto. Jako ostatní výjimečné vitríny z naší nabídky. 

Ekologicky a tiše, zaručujeme

Tak se projevuje naše dřevěná komoda. Jako všechen ostatní náš nábytek ze série je totiž natřená bílou, ekologickou barvou v příjemném a jemném, teplém odstínu bílé. Její skvělou tichost poznáte, když zkusíte otevřít a zavřít zásuvky. Možná jste u méně kvalitního nábytku byli zvyklí na drhnutí, skřípání, případně i na další nepříjemné zvuky. U naší dřevěné komody tyto projevy nehrozí. Zásuvky se zavírají a otevírají tak výjimečně tiše, jak jen je to možné. Díky systému tichého a kvalitního zavírání značky Hettich.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 85 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium