Drevenákrajina.cz

Knihovna, borovice, barva přírodní borovice, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 9 989,00 Kč 9989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná knihovna z masivu borovice Belluno Elegante

Představte si knihovnu, do které se vejdou všechny předměty, které jsou Vašemu srdci drahé. Je krásná a praktická zároveň. Jste milovníkem knih? Nebo máte nějaký koníček, kterým se chcete pochlubit? Nebo Vám prostě chybí místo, kam byste všechny ty nahromaděné věci uložili? Víme, jaký je život, a proto Vám můžeme nabídnout něco speciálního. Dřevěná knihovna Belluno Elegante v barvě přírodní borovice je odpovědí na Vaše potřeby. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, s přírodním dekorem, odolná a užitečná - co víc si od nábytku přát?

DEKORATIVNÍ VĚNEC - díky 5 cm silnému věnci v borovicové knihovně je nábytek ještě odolnější.

PROSTORNÉ POLICE - velké množství dřevěných polic nám umožňuje ukládat knihy a časopisy, takže náš obývací pokoj není přeplněný.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - ekologická knihovna je vyrobena z finské borovice a natřena ekologickým lakem na vodní bázi.

OZDOBNÁ SPODNÍ LIŠTA - spodní ozdobná lišta s mírným zakřivením podtrhuje styl celé řady Belluno.

Bílá dřevěná knihovna do obývacího pokoje

Dřevěná knihovna Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku. Díky použití kvalitního borovicového dřeva je odolná, takže ji budete dlouho rádi používat. Pět polic Vám poskytne spoustu prostoru pro správu. Pouze jedna z polic je pevná, aby měl nábytek co nejlepší stabilitu. Ostatní si můžete upravit podle vlastních preferencí. Knihovna je vyrobena ze skandinávské borovice, ale zadní část nábytku je vyrobena z MDF, což je pro tento typ výrobku standardní. Nábytek je pevný a odolný. Dřevěná knihovna s policemi je v barvě přírodní borovice, která místnosti dodá svěží nádech.

Stejně jako veškerý nábytek z kolekce Belluno Elegante má i tato dřevěná knihovna ozdobnou horní část a jemný sokl ve spodní části. To dodává nábytku lehkost a klasický nádech. Hodí se do typicky klasických místností, ale může být i zajímavým doplňkem jiného interiéru. Má širokou škálu využití, lze ji umístit do ložnice, kuchyně nebo koupelny, je však třeba pamatovat na vhodnou úroveň vlhkosti. Dokonale ladí s ostatním dřevěným nábytkem z kolekce Belluno Elegante.

Stárnutí dřeva a péče o nábytek

Při výběru nábytku Belluno Elegante z borovicového dřeva byste měli vzít v úvahu přirozený proces stárnutí a skutečnost, že letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky a kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž.

Technické informace

Šířka 90 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Přírodní borovice
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Počet polic 5 polic
Hmotnost 35 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium