Drevenákrajina.cz

Kapesní pružinová matrace Delia

Dostupnost: vyběhnout
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 1 099,00 Kč 1099.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 5
Dodavatel: Janpol
Kód produktu/SKU: JPDELIA

Popis

Kapesní pružinová matrace Delia

Taštičková matrace Delia od JANPOL má strukturu založenou na kapesních pružinách. Každá z několika stovek pružin, které tvoří matraci, je uzavřena v samostatném sáčku z odolného materiálu. Díky tomu může každá z pružin reagovat nezávisle na tlak. Pružiny vytvářejí v matraci 7 zón pevnosti. Každý z nich pracuje nezávisle na ostatních. Tímto způsobem je možné získat vysoký komfort a stabilní oporu na správných místech. Matrace do ložnice Delia jsou k dispozici až v 8 velikostech, které odpovídají standardním velikostem postelí - matraci 90x200, matrace 120x200 nebo 180x200.

 

Dokonale přiléhá k tělu - bez ohledu na polohu!

Matrace Dělí se přizpůsobuje poloze a tlaku těla. Díky tomu je pružinová kapesní matrace mimořádně pohodlný a zdraví prospěšný. Toto řešení umožňuje páteři být stále ve správné a přirozené poloze.

Rozlučte se s bolestí zad správným matrací

Výběrem matrace Delia předejdete bolestem zad, krku a hrudní páteře. Je to také skvělé řešení pro lidi, kteří si stěžují na nemoci související například s necitlivostí končetin. Konstrukce matrace znamená, že pohybový systém během spánku není přetížen. Umožňuje také snížit svalové napětí, které umožňuje volný tok krve a působí proti necitlivosti nohou. Správný matrace je proto investice do vašeho zdraví.

Použití vysoce flexibilních pěn

Kromě kapesních pružin je konstrukce matrace vyrobena z inovativní, vysoce elastické polyuretanové energetické pěny. Díky ní je matrace mimořádně odolný vůči deformaci - po tlaku se rychle vrátí do původní polohy. Díky použití energetické pěny je bodová opora zad ještě stabilnější a pohodlnější.

 

Kapesní matrace Delia také zajišťuje přiměřenou termoregulaci a odpařování přebytečné vlhkosti, což zabraňuje reprodukci škodlivých mikroorganismů. Je to do značné míry způsobeno použitím vrstvy kokosových plátů, která je hypoalergenní a obsahuje přírodní minerální soli, které inhibují růst bakterií.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium