Drevenákrajina.cz

Hebe pěnová matrace s vysokou tvrdostí

Dostupnost: vyběhnout
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 1 429,00 Kč 1429.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 5
Dodavatel: Janpol
Kód produktu/SKU: JPHEBE

Popis

Hebe pěnová matrace s vysokou tvrdostí

Pěnová matrace JANPOL, uznávaný polský výrobce vybavení do ložnic, je výrobkem pro každého, kdo sní o pohodlném spánku. Pěnové matrace jsou moderním a vysoce pohodlným řešením s vysokou odolností. Jsou extrémně odolné vůči deformaci a opotřebení.

 

Matrace s vysokou tvrdostí - zdravý a pohodlný zároveň

Pěnová matrace Hebe patří do kategorie tvrdých matrací. Zaručuje přiměřenou úroveň tvrdosti, která je zdravá pro páteř a je stále pohodlná pro uživatele. Matrace se skládá z 5 vrstev, na stavbu kterých bylo použito několik druhů kvalitní pěny. Kombinace vlastností každého z nich poskytuje uspokojivý účinek.

 

Stabilní podpora těla a přizpůsobení své poloze

Konstrukce matrace zajišťuje stabilní polohu těla a vysokou trvanlivost výrobku. Díky použití vhodných přísad se pěnová matrace přizpůsobí poloze vašeho těla a jeho anatomickým tvarem. Inovativní energetická pěna se vyznačuje vysokou hustotou a odolností proti deformaci a zároveň jemností. Díky vysoké elasticitě Energy Foam se povrch matrace po deformaci způsobené tlakem tělesné hmotnosti okamžitě vrátí do původní podoby. Vlastnosti pěny poskytují rovnoměrnou oporu pro celý povrch těla a zajišťují vám největší komfort při spánku a odpočinku. Termoelastické pěna má vlastnosti snižující svalové napětí, díky čemuž poskytuje účinnou úlevu od bolestí zad a snižuje pocit svalového napětí.

 

Dostatečné větrání, hygiena a trvanlivost

Pěnové vrstvy matrace jsou vzdušné a umožňují odtékání přebytečné vlhkosti, což umožňuje zachovat hygienu a čistotu matrace. Pěnová matrace Hebe je k dispozici v mnoha velikostech. Matrace 160x200 a 180x200 jsou nejoblíbenější velikosti pro manželské postele. Matrace 90x200 je vhodný pro standardní jednolůžko.

Matrace Hebe je vysokopevnostní výrobek, který vám bude sloužit roky. Sada obsahuje přiložen potah na matraci Tencel vyrobený z biologicky odbouratelných vláken.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium