Drevenákrajina.cz

Dubová židle - masiv NR01

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 3 850,00 Kč 3850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: -
Kód produktu/SKU: KDB

Popis

Dubová židle - masiv

Dubová židle, masiv - Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších, odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Detailní specifikace produktu

Židle už po dlouhá léta drží obdobnou podobu a svou konstrukci. V proměnách času se změnila jen designová část tohto nábytku, jelikož základní tvar se osvědčil jako praktický a funkční až dodnes.  Podle módy se mění například velikost, tvar, barva, materiál a ozdobne, dekorační prvky. Pokud máte zájem o běžnou a praktickou židli pro denní použití, a ne jen návrhářský kousek, jistě vás zaujme toto masivní dřevěné provedení, které vám nabízíme.

Stabilita a odolnost na prvním místě

Dřevěná židle je vytvořena z dubového kvalitního dřeva, které je pro tvorbu nábytku ideální zejména kvůli své tvrdosti, dlouhověkosti a pevnosti. Dubová textura a barva lahodí také oku, a bude vás tak dlouhá léta těšit svou svěží a nezměnnou podobou. V závěrečné fázi jsou naše židle olejované a voskované, čímž vyniknou přírodní prvky dřeva, kterými jsou například suky. Zároveň tato vrstva slouží jako kvalitní ochrana, která pečuje o zdravou podobu dřeva.

Pevná kvalitní konstrukce

Dubová židle byla navržena tak, aby snesla i větší váhu a taky rovnoměrně si ji rozložila. Čtyři silne a pevné nohy nesou základní váhu a pohodlně působí také opěradlo s širokou pohodlnou deskou. Rovněž sedátko je na projektováno tak, aby se člověk i při delším sezení cítil příjemně a uvolněně.

Elegantní provedení pro vás

I když je židle vyrobena z pravého  masivu a chlubí se svou přírodní barvou, zjemnění ji přináší lehké zaoblení hran. Veškeré části, které by mohly působit ostře, byly při montáži jemně zaobleny, aby elegantně a lehce zapadly do domácnosti a různých stylů. Hodí se tak do rustikálního prostoru, který je vybaven dalším dřevem a kamenem, ale i do moderně zařízené místnosti s prvky barevného plastu nebo

Technické údaje

Barva Dubová barva
Materiál Dub
Hĺbka 41 cm
Výška 90 cm
Šírka 41 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium