Drevenákrajina.cz

Detská postel Marone

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 579,00 Kč 12579.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Praktická a krásná

Praktická dřevěná postel pro dítě se sbírkou Marone Kids bude zajímat všechny rodiče, kteří se starají o zdraví svého dítěte, cení si odolnost nábytku a praktičnost. Dřevěná postel je výškově nastavitelná (3-stupňové nastavení), které jsou přizpůsobením potřebám dítěte. Dětská postýlka má dvě odnímatelné příčky. Díky pružné pružině je můžeme snadno vytáhnout a povolit tak, aby naše dítě vyjít ven a koupit si postele. Nábytek žere bílou barvu s věnci v přírodní barvě borovicového dřeva. Na povrchu postýlky jsou viditelné dřevěné kroužky, které zdůrazňují jeho původnost a přírodní původ. Vzhled zpestří naturaistické vyřezávací na čele a zádech, které mění nábytek v provensálském stylu, přímo z útulných venkovských domů. Pod postýlku můžete navíc nainstalovat zásuvku s kolekcí Marone Kids.

Od dětské postýlky po postel pro pokoj teenagera

Dětská postýlka se může snadno změnit na dřevěnou postýlku pro děti a dospívající Marone Kids - stačí vyměnit dva prvky (polena) a odstranit bezpečnostní příčky. Juniorská postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva, což vyžaduje pevnost, životnost a odolnost proti mechanickému poškození. Díky tomu můžeme každý pár let vyměňovat postel dítěte!

Borovicové dřevo - zdravé a ekologické

Přírodní borovicové dřevo pomáhá regulovat hladinu vlhkosti vzduchu v místnosti a netáhne prach, což je prospěšné pro děti s příznaky alergie. Postel byla natřena a impregnovaná přírodními látkami. Surovinou, ze které bylo vyrobeno, je ekologické dřevo s certifikátem FSC, to znamená získané odpovědným způsobem s péčí o životní prostředí.

Kouzlo a nadčasovost bílého dřevěného nábytku

Bílá dřevěná juniorská postel dokonale zapadne do velmi populárního skandinávského stylu, jehož jedním z hlavních předpokladů je kombinace přírodního dřeva a bílé. Právě módě pro tento styl vděčíme za popularitu bílého dřevěného nábytku. Nadčasový vzhled v kombinaci s odolností způsobí, že juniorská postel Marone Kids stráví s vaším dítětem celé dětství.

Jak pečovat o borovicové dřevo?

Dřevo by mělo být utřeno suchým měkkým hadříkem, navlhčeným pouze v případě silnějších nečistot. Dřevěná postel by neměla být v bezprostřední blízkosti topení.

Technické informace

Šířka 78 cm
Výška 144 cm
Hloubka 80 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone Kids
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium