Drevenákrajina.cz

Bílá skříň, dub 2d Belluno Elegante

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 20 689,00 Kč 20689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Bílá skříň, dub 2d Belluno Elegante

Bílá dvoudveřová skříň je praktickým a jedinečným kusem nábytku. Slouží hlavně k ukládání oděvů na zavěšené na tyče, přestože má ve výbavě i poličku. Borovicové dřevo je velmi odolný materiál, který významně ovlivňuje kvalitu tohoto nábytku. Vrchní věnec v barvě dubu a úchytky v barvě starého zlata k sobě dokonale zapadají a dodávají šatníku eleganci.


Bílá barva se dřevem

Kombinace bílé barvy a dřeva, která je v poslední době velmi módní, je nepochybně odpovědná za stylový vzhled šatníku ze dřeva. Celá bílá dvoudveřová šatní skříň je natřená barvou na bázi vody v odstínu RAL 9010. Její vrchní deska má naopak povrchovou úpravu dub, který byl také získán jiným nátěrem na bázi vody. Kombinace těchto dvou barev je mimořádně oblíbenou volbou mezi lidmi, již zdobí místnosti. Navzdory nanesené vodní barvě můžete kroužky ve dřevě stále vidět. Zveme vás, abyste se seznámili s našim rozsáhlým - dřevěným ložnicovým nábytkem.

Šatní skříň z masivu

Přírodní dřevo finské borovice prošlo pečlivým výběrem a profesionálním zpracováním. Díky tomu si můžete vychutnat odolný a pevný kus nábytku. Šatní skříň na oblečení má ve výbavě prostornou polici v horní části nábytku, na kterou můžete položit oblečení poskládané na kostičky nebo doplňky. Dole je lišta na věšáky, na kterou se dají zavěsit oděvy, které by se běžně museli žehlit. Díky tomu ušetříte ráno čas, který má váhu nad zlato!


Rukojeti ze starého zlata

Pozlacené úchytky namontované na dveřích dokonale ladí s barvou horního okraje šatníku. Odstíny zlata a dubu navzájem velmi dobře ladí, což dodává šatníku harmonický vzhled. Pečlivé zpracování šatníku je patrné iv ozdobných vyřezávací na dveřích. Horní okraj a sokl jsou mimořádně dekorativní, což dodává nábytku estetický a elegantní vzhled. Prezentovaný produkt existuje v jiném barevném provedení jako zcela bílá skříň. V kolekci, z níž pochází, tedy Belluno Elegante, najdete i 3-dveřové šatníky a dokonce 4-dveřové šatníky se zrcadlem.


Dřevěná skříň bude zaslána na vaši adresu v prvcích zabalených v balících na vlastní montáž. Do balení přidáváme montážní návod a malé potřebné příslušenství.


Po sestavení nábytku a hledání vhodného místa na postavení se ujistěte, že nebude se nacházet v blízkosti topných zařízení, protože je velmi možné, že se na jeho povrchu mohou vyskytnout praskliny. Pravidelně otírejte prach, nejlépe hadříkem z mikrovlákna nebo jinou měkkým hadříkem. Dřevěná skříň by neměla být přímo vystavena slunečním paprskům. Z praktických důvodů je zadní strana skříňky vyrobená z HDF desky.

Výrobce dřevěného nábytku Katmandu je zárukou těch nejkvalitnějších výrobků. Doporučujeme také další dřevěné skříňky z naší prodejny - vítejte!

Technické informace

Šířka 107,5cm
Výška 190cm
Hloubka 64,5cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium