Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante zrcadlo bílé

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 3 450,00 Kč 3450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Zrcadlo Belluno Elegante, bílé, masiv z  borovice, 130 x 47 cm

Rám zrcadla je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. Zrcadlo  máte možnost zavěsit horizontálně i vertikálně.

Detailní specifikace produktu

Bílé dřevěné  zrcadlo je dalším vysoce univerzálním kouskem série. Krásný jednoduchý a moderní design si rozumí s každým dalším kusem nábytku. A díky své univerzálnosti se hodí opravdu do každého interiéru.

Na výšku nebo na šířku, je to na vás

 Tak už nemusíte volit před koupí. Kdykoliv se svobodně můžete rozhodnout, jestli zrcadlo zavěsíte vertikálně nebo horizontálně. Montážní systém na zadní straně zrcadla je uzpůsoben pro obě možnosti. Zavěšené na výšku vám určitě umožní pohled na celou postavu. Můžete se tak na sebe hezky usmát před každým odchodem z domova. A ještě si při tom jen tak mimochodem zkontrolovat, jak vám to perfektně sluší. Na chodbě a ve vstupních prostorách můžete zrcadlo kombinovat třeba s věšákovou dřevěnou stěnou a komodou. Podívejte se na produktové fotky, jak spolu tyhle kusy moderního nábytku krásně ladí.

Horizontálně zavěšené zrcadlo je velmi moderním produktem. Krásně se hodí do obývacích pokojů a ložnic. Tak v některých domácnostech dnes už ani nenajdete televizi. A takové zrcadlo opravdu často přehrává mnohem zajímavější program. Odehrávají se v něm ty nejdůležitější momenty života vaší milované rodiny.  Tak to vám žádný televizní program nenahradí.

Zrcadlo je neustále měnící se fotografií života

Skutečné  vaše fotografie v rámečcích vnášejí do přítomnosti vzpomínky na milé chvíle, které chceme mít stále na očích. A zrcadlo naopak věrně odráží obraz naší přítomnosti. Všimli jste si, že nás zrcadla nutí se alespoň minimálně pousmát, když kolem nich procházíme a věnujeme pohled svému odrazu? Jsou to právě ty nenápadní drobnosti, které učiní náš den krásnějším. Vy sami se usmějete a odraz v zrcadle vám vrátí pohled na vaši tvář.  Je to jako malé kouzlo.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 1,8 cm
Výška 130 cm
Šírka 47 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium