Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante zásuvka pod postel bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 4 550,00 Kč 4550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Úložný prostor pod postel Belluno Elegante, bílý, masiv z borovice

Úložný prostor je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Nabízíme vám další ze skrytých neocenitelných pomocníků. Úložný prostor pod vaši postel , navenek vypadá opravdu velmi nenápadně. Skoro je jako nosná deska postele. Skvěle ovšem bude využívat váš prostor, který by jinak byl jen dalším místem, na který sedá prach.

 Váš nenápadný pomocník

Je široký na 149 cm s hloubkou plných 63 cm a výškou 25,7 cm s přehledem uložíte  všechny lůžkoviny. Možná už delší dobu sníte o krásné a moderní posteli s bohatým přehozem a dekoračními polštářky. Přes den bude vaše postel ozdobou a v noci nadýchaným obláčkem a oázou klidu. Můžete klidně snít dál v pohodlí a přitom své sny zároveň plnit hned.

Speciální místo pro vaše poklady

Úložný prostor pod postel nemusíte využívat jen k uschování přikrývky nebo polštáře. Krabice s fotkami a vzpomínkami, oblíbené knihy, sezónní oblečení. Nebo třeba taky tajná zásobárna na mlsání? Určitě se nemusíte nikomu zpovídat. Místo pod vaší postelí bude patřit jen vám, to vy rozhodnete co si uschováte. A díky úložnému prostoru jej můžete využít pro cokoliv, je to na vás. Jste limitováni pouze jenom rozměry.

Určitě tiše a jednoduše

Bílý dřevěný šuplík z masivní finské borovice se vysouvá velmi lehce, snadno a tiše. Je totiž na spodní straně opatřen malými kvalitními, plastovými kolečky. Tak jako všechny ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante je i úložný prostor natřen ekologickým a zdravotně nezávadným nátěrem v příjemném odstínu bílé barvy. Pokud se vrátíme k tomu tajnému mlsání, vaše utajená čokoláda se bude v šuplíku cítit určitě velmi dobře a zdravotně neohroženě. Alespoň než ji snadno sníte.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 149 cm
Hĺbka 26 cm
Šírka 63 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium