Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante vitrínka 1.3 bílá / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odoslané do: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Vitrína Belluno Elegante 1d / 3s, bílá, masiv z borovice

 Vitrína je vyrobena ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Hledáte kousek solidního nábytku, který by v sobě kombinoval ty nejlepší vlastnosti skříně a komody? Právě jste jej našli a to rovnou u nás. dřevěná bílá vitrína z masivu pravé finské borovice se stane výborným doplňkem každého pokoje. 

Čím je tak naprosto výjimečná?

 Určitě je to především její výška 130 cm. Tak opravdu vypadá jako roztomilá mladší sestřička velké šatní skříně. A taky jako nebo jako vysoká štíhlá kamarádka nízké komody. Prosvětlí a oživí každý interiér.  Bude se vám hodit všude tam, kde chcete docílit co nejlepšího využití prostoru a zároveň ponechat na očích i velkou část stěny. Její vrchní část může sloužit jako plocha pro umístění ozdobných košíků, květin nebo dekorací. Bude se nad ní krásně vyjímat i zrcadlo nebo oblíbený obraz. 

Všechny možnosti pohromadě na místě

Skleněná dřevěná vitrína, otevřený prostor s policí, krytý prostor pod vitrínou a tři zásuvky. Už máte představu, kam co dáte? Do vitríny tu krásnou čajovou konvici, na kterou se v kuchyni zbytečně práší, do otevřeného prostoru oblíbené knížky a nebo raději ty krásné dózy na mouku a těstoviny? A co tak pod vitrínu třeba pekárnu na chleba. Nebo nový kuchyňský robot. A co do kvalitních zásuvek? Možností je opravdu tolik. 

Do kuchyně, obývacího pokoje nebo kamkoliv jinam ve vašim domově

I díky své výšce je bílá kvalitní dřevěná vitrína ideální volbou do kterékoliv vaši místnosti. Doplní ostatni dřevěný nábytek z kolekce nebo může zůstat jako výjimečný solitér.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 130 cm
Šírka 90 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Země doručení:

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium