Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante vitrína pod televizor velká bílá / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

TV stolek Belluno Elegante, velký, dekor bílá /ořech, masiv z borovice

Náš Televizní stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si opravdu zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Tak jak, máte velkou televizi? V tom případě potřebujete samozřejmě taky velký TV stolek. Nezáleží na tom, jestli vaši televizi umístíte na zeď nebo na stojánek. Díky bytelnosti nášho stolku se nemusíte ničeho obávat. Získáte nejen skvělou oporu pro přístroj, ale také možnost a využít si úložný prostor. 

Až 167 cm šířky pro vaši televizi

Vrchní kvalitně frézovaná deska v dekoru ořechového dřeva nabízí opravdu velkorysou plochu. Pokud nevlastníte televizi s opravdu velkou úhlopříčkou, zbude vám po stranách místo pro pěkné oblíbené dekorace nebo pro rostliny v okrasných květináčích.  

Nejen vrchní deska u stolku, ale také samotný TV stolek nabízí úložné prostory. Čtyři otevřené, objemné police a dvě zásuvky. Kdysi sloužily takové police k umístění přehrávačů. V dnešní době  jsou to smart přístroje a né přehrávače. Tak jak, co si tedy do polic dáte? Co takhle proutěný  košík? Takové výplně zvýší dojem útulnosti vášho obydlí a jsou vysoce praktické. Nikdo totiž nebude tušit, co se skrývá uvnitř. Kromě vás, samozřejmě.

Zakládame, že praktičnost nemusí být vždy na úkor estetiky

Všechen náš dřevěný nábytek toto pravidlo respektuje. A TV stolek není žádnou výjimkou. Vrchní deska byla pro vyšší pevnost ještě podložena další pevnou, solidní deskou. Celý dřevěný stolek je vyroben z masivu pravé odolné finské borovice. Ta je díky svým zahuštěným letokruhům pevnější než běžná borovice. Letokruhy ostatně taky můžete i vidět. Pod kvalitním ekologickým lakem na vodní bázi jemně prosvítají. Praktické jsou i dvě objemné zásuvky. Díky značkovým a kvalitním kolejničkám s tichým pojezdem se otevírají a zavírají tiše a plynule.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 167 cm
Výška 53 cm
Hloubka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium