Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante vitrína 2d bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 950,00 Kč 15950.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Dřevěná vitrína Belluno Elegante 2d, bílá, masiv z borovice

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Tento druh nábytku se skvěle hodí do vaši kuchyně, stejně jako do obývacího pokoje. Dřevěná vitrína vyrobená z pravé finské borovice se bude vyjímat a exponovat opravdu všude.

K vystavení nebo k uložení

Sváteční porcelán po babičce nebo čaje v krásné dřevěné dárkové krabičce? Byla by škoda, kdyby tyto skvosty ležely někde ve skříni a nikdo by je ne mohl obdivovat. A na poličce se často na nich zase usazuje prach. Vitrína s prosklenými dvířky chrání vaše pokłady, porcelán a dekorace před prachem. A vás zase před uklízením Ne všechny pokłady mohou být určeny k vystavení.  Stává se, že některé věci naopak chcete před pohledy okolí chránit. A k tomu se výborně hodí dolní uzavíratelná část vitríny s policí. Vnitřní hloubka 45 cm je výjimečná,  pohodlně umístíte například sadu hrnců, kuchyňského robota, krabice s fotkami, složky s dokumenty nebo cokoliv jiného.

Opravdu tiché zásuvky

Přestože ve vaší kuchyni nebo v obývacím pokoji může občas být pěkně živo no určitě zásuvky z toho vinit nebudete. Jsou totiž opatřeny výnimečnými pojezdy s tlumiči značky Hettich. Tlumiče a kolejničky této značky nejenže zajistí bezhlučné otevírání a zavírání zásuvek, navíc se vyznačují také velmi precizním, kvalitním provedením a dlouhou životností

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 90 cma
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium