Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante vitrína 2d bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 950,00 Kč 15950.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL015B/O

Popis

Vitrína Belluno Elegante, 2d, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Prosklená vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Sice ten sváteční porcelán putuje na váš stůl jen dvakrát v roce to ale přece není důvod k tomu, aby po celý zbývající čas ležel schovaný ve skříni. V prosklené vitríně mu to jistě bude víc slušet. Nejste fanoušky porcelánu? To není problém. Umístíte sem suvenýry z rodinných výprav, sošky, svíčky, zdobené kořenky, oblíbené knížky s krásnými přebaly a roztomilé dekorace. Prostě všechny ty skvosty a poklady, které si zaslouží stát v centru vaši pozornosti bez toho, aby na ně sedal prach.

Univerzální kousek nabytku to je to

Kuchyň, obývák, ložnice, kancelář nebo předsíň. Všude tam vaše nová dřevěná vitrína skvěle zapadne. Buď jako výrazný solitér nebo určite jako součást celé kolekce nábytku Belluno Elegante. Při umístění v ložnici může plnit hned dvě funkce. Vrchní část skvěle využijete jako knihovnu, do spodní části můžete schovat svoje oblečení. Určite zde jistě nejvíce oceníte tiché a kvalitní zavírání zásuvek. Díky systému tichého zavírání značky Hettich nevyrušíte ze sna žádného spáče.

Hřejivý masiv ve vašim prostoru

Vitrína je vyrobena z masivu pravé a kvalitní finské borovice. Pod bílou jemnou ekologickou barvou lehce prosvítá dekor dřeva. Zapomeňte na strohé surové umělé desky. Tady přímo cítíte vyzařované teplo domova. Pravé kvalitní dřevo je nenahraditelný přírodní materiál, který má skvělé vlastnosti. Vitrína je pevná, celistvá, elegantní a krásná. Vrchní dřevění  masivní deska je vyvedena v barvě ořechu. Výborně tak ladí s ostatními kousky nábytku ze série. 

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 90 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium