Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante věšáková stěna

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 3 750,00 Kč 3750.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv z borovice

Věšáková stěna je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Další krásný kousek nábytku do vašeho bytu. Že to nic ? Bílá deska s věšáky? Nenechte se mýlit, pozor. Tenhle kousek dřevěného nábytku je neocenitelným a nenahraditelným kouskem. Každý den poctivě drží vaše celoroční oblečení a neztrácí přitom nic ze své krásy. 

Pod kabaty a oblečení nebo v celé své kráse

Je jedním z prvních částí nábytku, které vás přivítají po návratu domů. Tedy kromě milujícího partnera či partnerky, dětí nebo francouzského pejska. Bílá dřevěná věšáková stěna vypadá krásně i sama o sobě. A většinou ji neuvidíte takovou, jako je ukázaná na našem obrázku. Ale uvidíte ji oblečenou do vašeho kabátku nebo plédu a zamotanou do šál vašich dětí. Naše věšáková stěna toho unese opravdu hodně. Je vyrobena z masivu kvalitní finské borovice a natřena příjemně teplým odstínem bílé barvy co ji činí výjimečnou.

 Obsahuje tři dvojité věšáky v povrchové úpravě satin pevně drží v kvalitní frézované desce. Přestože je věšáková stěna elegantně krásná a designově čistá, je také velmi praktická a pomocná. Kromě solidní opory poskytuje také ochranu vašim stěnám. Stěny je totiž v případě znečištění od oblečení třeba znovu vymalovat. Naši věšákovou dřevěnou stěnu pouze otřete jemně navlhčeným měkkým, jemným hadříkem a máte uklizeno.

Změstí se do malých chodeb i poskytuje velkorysý prostor

Bílý nábytek se hodí i do malých místností.Určite opticky je totiž rozšíří a provzdušní. Samostatná věšáková dřevěná stěna navíc opravdu zabírá jen ten nejnutnější prostor. A pokud budete potřebovat zbohatit úložný prostor, doplníte ji o další kousky ze série Belluno Elegante. Třeba ihned. Nebo postupně, jak nároky vaší rodiny a porostou.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 1,8 cm
Výška 130 cm
Šírka 47 cm
Rukojeť Staré stříbro

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium