Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante věšáková stěna / zrcadlo

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 7 450,00 Kč 7450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL028BPL

Popis

Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv z borovice se zrcadlem

Věšáková stěna se zrcadlem je vyrobena ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Je to léty skvělá  ověřená kombinace, která nás stále nepřestává bavit. Věšáková  dřevěná stěna v kombinaci se zrcadlem. Jak je to praktické. Prostě oblečete se a hned můžete zkontrolovat, jak vám to sluší.

Opticky rozšíří a zvětší malé prostory

Zrcadla zvětšují prostor, to víme. A činí tak velmi nesobecky bez nároku na zabrání vlastního možného prostoru. Pro trochu místa na jinak nevyužité zdi poskytnou vašemu domovému interiéru prosvětlení a oživení. Určitě jsou tak výbornou volbou do malých místností. V kombinaci spolu s bílou barvou naprosto ideální. Ale hodí se samozřejmě i do velkých interiérů. O tom jsme přesvědčeni.

 Jakmile máte opravdu málo místa, můžete si věšákovou dřevěnou stěnu se zrcadlem pořídit i bez přídavné komody. I tak získáte spoustu prostoru pro zavěšení vašeho oblečení na tři dvojité háčky se saténovou povrchovou úpravou. 

Nadčasový design a do toho taky ekologický nátěr

Bílá je vždy v módě. Bílá to základní barva. Evokuje nevinnost, jemnost a čistotu. A díky použité vodou ředitelné, ekologické barvě si masivní kvalitní borovicové dřevo zachovává doskonale svoje vlastnosti. Mimo jiné také pod touto základní  barvou prosvítá přirozená struktura dřeva. Ostatně jako i u všech dalších výrobků, které vám nabízíme ze série. Jemné pravidelné a kvalitní frézování ladí s ostatním nábytkem. Ozvláštňuje, ale ničím neruší.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 8 cm
Výška 134 cm
Šírka 108 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium