Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante úzká vitrína bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: Zásielka po 10.10.2021
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 500,00 Kč 11500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Úzká dřevěná vitrína Belluno Elegante - bílá, masiv z borovice – PRAVÁ

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Tak co si představíte pod pojmem vitrína? Chladnou, nevýrazní hranatou prosklenou skříň na trofeje nebo produkty?  Nejsou všechny stejné, vitrína může vypadat i úplně jinak. Může být krásná a tradiční, vyrobená z pravého borovicového dřeva a natřená zdravotně nezávadnou jemnou barvou tak, že jemně prosvítá přirozená struktura dřeva. 

Chráněné před prachem a přesto na vašich očích

Tak bude postaráno o vaše oblíbené knihy,  krásné dekorace a další poklady. Budou vystaveny tam kde máte o to zájem, ale zároveň chráněny před prachem a dalšími nečistotami. Je to skvělá zpráva pro všechny hospodyňky. Už víte, co si ve své vitríně vystavíte? Budou to rodinné fotky plné krásných vzpomínek? Suvenýry ze zahraničí? Nebo ručně vyrobené dárky od vašich  vnoučat? Určitě to budou krásné věci, na kterých vám velmi záleží. Je to už na vás co si vystavíte.

Ochrání také vaše soukromí jestli jenom zachcete

 Nabízíme vám kromě veřejné části také vitrínu i část neveřejnou. Tedy tu část, která je skryta zvědavým pohledům. Prostorná dřevěná skříňka s jednou policí, nastavitelnou do výšky, kterou si můžete regulovat a  jakou potřebujete, vám poskytne dostatek dodatečného úložného prostoru.

Zásuvka umístěna v dolní polovině našej vitríny je zajímavým funkčním designovým prvkem. Kvalitní kolejničky s výjimečně  tichým pojezdem značky Hettich zajistí její nehlučné otevírání. 

Pravá nebo levá? Jaká se vám hodí ?

V tomto případě je to ta pravá vitrína. Levou variantu ovšem v klidu najdete v naší nabídce také.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium