Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante úzká vitrína bílá / ořech levá

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 679,00 Kč 12679.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá / ořech, masiv, borovice - LEVÁ

Naša Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Že jsou vitríny jenom pro trofeje? Určitě ne. Ale zase na druhou stranu, nikdo vám nemůže zakazovat si ve vitríně své vzácné trofeje vystavit, pokud jen budete chtít. Stejně tak hezky se v nich budou vyjímat ručně malované hrníčky a broušené skleničky nebo třeba zarámovaná dílka vašich dětí nebo vnoučat.

Naše skleněná vitrína, bojovník proti prachu

To je její největší výhoda oproti skříním s nekrytými policemi. Za prosklenými dvířky vystavíte všechny oblíbené věci, které mají být vidět.Byla by škoda nechávat je ukryté za neprůhlednými dřevěnými deskami. Takto vystavené věci jsou automaticky zároveň chráněny proti prachu a nechtěným pádům. Je to praktické řešení. Díky moderním okenním čističům a utěrkám ze speciálních materiálů se úklid stane  pro každého hračkou. Už nemusíte důkladně otírat sošku za soškou, hrníček za hrníčkem. Jednou za čas přeleštíte sklo a máte už hotovo.

Dřevo jako nesmrtelný materiál

Samozřejmě, že nadpis je tak trochu zveličen ale faktem ale zůstává, že pravý masiv vydrží při dobré péči krásný dlouhé roky. A ani případné oděrky nemusí být žádnou vadou na kráse, jako je tomu například u laminátových desek a jiných syntetických materiálů. Naše kvalitní vitrína je vyrobena z odolné, pravé finské borovice.Jemně bílá barva dominuje. To je krása. Protože bílá barva a provensálský styl jsou rozhodně ta nerozlučná dvojka. Horní krásné frézovaná deska je namořena ekologickým lakem v odstínu ořechového dřeva. Perfektně tak ladí s ostatními kousky ze série Belluno.

 
Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 60 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium