Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante úzká vitrína bílá / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 500,00 Kč 11500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL014B/D

Popis

Dřevěná vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice – PRAVÁ

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Bílá dřevěná a kvalitní vitrína z borovicového masivu se bez nadsázky hodí do každého pokoje. Můžete ji postavit do ložnice, obývacího pokoje, chodby nebo kuchyně, všude se bude vyjímat. Jako součást celé kolekce Belluno nebo jako zajímavý solitér.

Ukážu vám, co ve mně je výjimečné

V případě dřevěné vitríny to není plané chvástání. Prosklená část je rozdělena dvěma solidními policemi na tři díly. To jí dává spoustu dostupního prostoru pro ukázku.No jak se předvede, to už záleží jenom na vás. Vy rozhodnete, čím se ve své prosklené části budete chlubit. Budou to oblíbené knihy? Vzácný čajový servis po babičce? Křišťálové skleničky na víno?

Skryje vše to co má být skryto

Všechny věci nejsou určeny pro zvědavé pohledy. Dřevěná vitrína nabízí prostor i pro zachování soukromí. Prostorná moderní skříňka a hluboká praktická zásuvka. Tyto dvě pomocnice schovají vše vaše poklady. Nebo taky hrnce. Nebo úplně cokoliv jiného.Tak už máte představu, co to bude? Super  šířka necelých 60 cm, výška a hloubka 45 cm. To už je pořádná dávka úložného prostoru ve skříňce vitríny. Co vy na to ? 

 Tichá zásuvka měří na výšku 13 cm. Uloží tak drobnosti, které zůstanou vždy hezky při ruce. Stačí jen neslyšně otevřít dřevěný šuplík. Proč říkáme neslyšně? Protože je opatřena kvalitním systémem tichého zavírání. Žádné vrzání nebo drhnutí vám nehrozí. Kvalitu a tiché zavírání v tomto případě poznáte na první poslech.

Ekologicky a v módním zlatě

Vitrína je natřena příjemným a  teplým odstínem kvalitné, ekologické barvy na vodní bázi. Dominantní barvou je tedy něžná a jemná bílá. Ozvláštňujícím prvkem je vrchní kvalitně frézovaná deska vyvedená v dekoru zlatého dubu.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium