Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante úzká vitrína bílá / dub levá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 500,00 Kč 11500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL014B/DL

Popis

Dřevěná vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice – LEVÁ

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Možná jste  už taky hledali kus nábytku, který by vám umožnil vystavit hezké  a vami oblíbené věci, uskladnit nezbytnosti a schovat pár drobností tak, abyste je měli stále při ruce. A v takovém případě jste právě teď našli to, co hledáte. 

Schovat nebo vystavit? To je otázka

Dilema z předchozí věty zná určitě každý. Kolikrát jste už byli postaveni před takovým rozhodnutí, jestli dovolíte prachu, aby sedal na tu krásně zdobenou svíčku, kterou jste dostali k narozeninám? Nebo jestli ji v čase, kdy ji nepoužíváte, nemáte raději rychle schovat do skříně. Vitrína toto dilema naprosto řeší a nenechá vás váhat. Svíčku klidně schováte za sklo, a tak se můžete těšit pohledem na ni i ve chvíli, kdy není zapálená. Prachu jdeme navzdory. Nemusí to být jen svíčka, takových oblíbených drobností máte určitě spoustu.

V kterémkoliv pokoji se rozhodnete

Bílá vitrína s vrchní deskou v dekoru zlatého dubu je dalším univerzálním módním kusem nábytku. Vaše kuchyň, obývací pokoj, ložnice nebo třeba i vstupní prostory. Tam všude se vám bude krásně hodit. V kuchyni může dřevěná vitrína dokonce nahradit příborník.  Bude přídatná hlavně v menších bytech, kde je třeba šetřit místem a kde jeden šuplík stačí.

Není však šuplík jako šuplík, to je nám jasné. Ty u nábytku série Belluno Elegante jsou opatřeny šuplíky velmi kvalitními pojezdy. Kolejnicový zásuvkový kvalitní systém značky Hettich bývá nazýván systémem tichého zavírání.  

 

Doma máte taky určitě věci, na které se jen díváte. U těch tolik nezáleží na tom, jestli je jejich provoz tichý nebo jestli přečkají roky každodenního používání. Náš nábytek mezi tyto věci rozhodně nepatří. Proto by musí být jeho kvalita důležitým kritériem při výběru. 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium