Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante úzká vitrína bílá, levá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: Zásielka po 10.10.2021
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 500,00 Kč 11500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL014BL

Popis

Úzká dřevěná vitrína Belluno Elegante - bílá, masiv z borovice – LEVÁ

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu   montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Rádi se díváte na své oblíbené věci, ale nechcete sledovat, jak na ně padá prach? Máme pro vás řešení. Bílá vitrína z masivu borovice vás nechá obdivovat svůj obsah a ušetří vám dlouhé minuty utírání prachu.

Ukažte co chcete

Máte doma krásný porcelán po babičce? Neschovávejte jej v krabici, kde nemá možnost se ukázat a dělat parádu. Zkuste to a vystavte ho ve vitríně a s láskou vzpomeňte na výbornou a voňavou sváteční polévku, kterou vám v neděli na návštěvě babička servírovala. Naše oči jsou přímou cestou k našemu srdci. Vzpomínka vyvolaná pohledem vás zahřeje na duši. Nebo třeba takové krásné, ozdobné dózičky na koření. Na poličce se vám na ně práší, ale v dřevěné vitríně budou v bezpečí a přesto zůstanou po ruce a na očích.  

Úklid se stane pro vás hračkou

Možná jste do této chvíle pro vystavení dekorací používali jen otevřené police, u úklidu jistě zajásáte. Máme pro vás řešení, na místo neustálého utírání prachu z každé vystavené věci jen opatrně otřete vnější plochu vitríny a jednou za čas vyleštíte sklo.

Schováte před zraky okolí

Vitrína je objemná,  měří na výšku 190 cm. Vešla se do ní také krásná skříňka s policí a zásuvka.Tichá zásuvka je opatřena vysoce kvalitními kolejničkami, vybavenými technologií tichého zavírání. Značka Hettich je zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. 

Všechny úložné prostory se vždy hodí. Váš porcelán po babičce je krásný.  No, ale nerezové hrnce už tak esteticky hodnotné nebývají.  To není problém v klidu mohou odpočívat ve skříňce spolu s ostatním kuchyňským náčiním.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 60 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium