Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante truhla bílá / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 9 589,00 Kč 9589.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Truhla Belluno Elegante, bílá, masiv z borovice

Truhla je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Naše truhla v tradičním provensálském stylu. Málokterý jiný kus provensálského nábytku tak charakteristicky vystihuje podstatu venkovského života, jako právě tato truhla z masivního dřeva.

Univerzální, krásná a přesto výjimečná

Ona je tím kusem nábytku, který budete milovat pro jeho všestrannost a univerzálnost. Postavíte ji kamkoliv a uložíte do ní určitě naprosto cokoliv. Od lůžkovin, které potřebujete přes den někam rychle a bezpečně schovat před prachem, přes rodinné poklady a drobnosti, které se v hojném počtu nacházejí snad v každé domácnosti. Až po detské hračky a roztodivné příšerky okupující jejich pokojíky. Truhla je tím bezpečným úložištěm pro všechno, co má být chráněno před prachem nebo zvědavými pohledy okolí.

 Naše truhla bude také perfektně ladit s dalším nábytkem ze série Belluno Elegante. Můžete ji v klidu umístit do kterékoliv místnosti. Výbornou službu udělá ve vašim obývacím pokoji, stejně tak dobře poslouží v ložnici nebo dětském pokojíku. Truhla byla vyrobena z masivu finské borovice a je natřena bílou ekologickou barvou a hlavní deska je vyvedena v ořechovém odstínu.

Posaďte se

Nejen úložiště pro vaše oblíbené pokłady  s velkorysým volným prostorem. Truhla je také místem pro naprosto pohodlné posezení. Můžete na ni umístit stylové nadýchané barevné podsedáky a získáte spoustu nové plochy k sezení. Perfektní příležitost k občasnému lenošení například pod oknem do zahrady. Co vy na to ? K tomu šálek horkého čaje, oblíbená knížka. Jednoduše romantika. Ta se totiž ke stylu Provence neodmyslitelně hodí.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 112 cm
Výška 51 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Hmotnost 17 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium