Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante truhla bílá / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 8 650,00 Kč 8650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL038B/D

Popis

Truhla Belluno Elegante, dekor bílá /zlatý dub, masiv z borovice

Truhla je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Dřevěné truhly bývaly vždy součástí venkovských stavení. Mnohdy taky skrývaly učiněné poklady. Mohlo to být voňavé vyšívané povlečení pečlivě uložené pro nejstarší dceru ve věku na vdávání. Nebo taky národní kroj určený pro ty nejvzácnější příležitosti. Doba se sice změnila, ale my stále toužíme a chceme chránit si své nejcennější poklady. A proto vám přinášíme moderní truhlu s nádechem romantického venkovského stylu, kterou doceníte v každém interiéru.

V sestavě i taky sama

 Dřevěná truhla ze série Belluno Elegante není závislá na ostatních kusech nábytku. Je výrazná , aby s přehledem obstála i sama. Můžete si ji tak postavit do jakéhokoliv interiéru. Nikde nebude působit rušivě. Pro sladění se stávajícím interiérem truhlu doplníte například moderními, barevnými podsedáky nebo stylovou dečkou.

Tento kus své uplatnění najde skutečně kdekoliv. V moderním dnešním interiéru, ale také na chalupě zařízené v rustikálním stylu. Pokud také milujete harmonická souznění, pořiďte si další kousky z našej série Belluno Elegante s akcenty v barvě zlatého dubu. 

Masivní truhla se zajímavým doplnkovým akcentem 

 Naša truhla je vyrobena z masivu pravé finské borovice. Vyznačuje se tak pevností, kvalitou a dlouhou výdrží. Aby byla zachována krása použitého dřevěného materiálu, byl nábytek opatřen ekologickým bílým nátěrem na vodní bázi. Díky tomu taky jemně prosvítá jeho struktura dřeva. Pevná vrchní, odolní frézovaná deska je vyvedena v dekoru zlatého dubu. Díky použitému kvalitnímu nátěru na ní struktura vystupuje ještě výrazněji. Kouzlo venkova přichází rovnou i k vám.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45cm
Výška 51cm
Šírka 112cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium