Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante toaletní stolek bílý

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 6 889,00 Kč 6889.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Toaletní stolek bílý z borovice Belluno Elegante

Bílý toaletní stolek do ložnice nebo šatníku Belluno Elegante

Máte rádi ty klidné večery, když si po dni běhání konečně najdete chvilku pro sebe? Můžete si pohodlně sednout k toaletnímu stolku a dát si na obličej oblíbenou kosmetiku. Pokud si stejně jako my myslíte, že večerní rituál krásy je dokonalým způsobem k odpočinku, nezapomeňte číst dál.

Provensálsku toaletní stolek z masivního borovicového dřeva

Toaletní stolek z borovice Belluno Elegante byl vyroben z nejkvalitnějšího masivního dřeva. Přírodní materiál finské borovice je zárukou trvanlivosti a odolnosti proti poškození. Bílý dřevěný toaletní stolek je natřen ekologickou barvou na bázi vody v odstínu krémové, teplé bílé. Tato barva dodává interiéru útulnost. Kus nábytku vypadá skvěle proti pastelovým a kontrastnější stěnám. Krycí schopnost povlaku je asi 85%, díky čemuž na povrchu uvidíte vzor dřevěných kroužků a uzlů. Díky své přítomnosti je každý kus nábytku jedinečný. Navzdory sériové výrobě si můžete být jisti, že získáte jedinečnou kopii.

Komplet a vrchní část toaletního stolku Belluno Elegante zdobí jemné vyřezávací, které zdůrazňují provensálsku charakter nábytku. Charakteristickým rysem těla jsou také jemně vyřezávané nohy. Zúžením dolů dodávají toaletnímu stolku lehkost. Nábytek však neztrácí svou stabilitu. Provensálsku styl nábytku zdůrazňují i kulaté, kovové úchytky v odstínu starého stříbra. Jsou ozdobou zásuvky, která poslouží jako roztomilý a praktický úkryt pro všechnu vaši kosmetiku a šperky. Zásuvka má vodítka s tichým zavíráním. Jejich přítomnost zabraňuje praskání a zajišťuje vysoký komfort používání. Díky nim se zásuvka zavírá pěkným cvaknutím. Jemné zavírání navíc chrání nábytek před nadměrným používáním. Zveme vás, abyste se seznámili s našim rozsáhlým - dřevěným ložnicovým nábytkem.

Stylový prostor právě pro vás

Malý toaletní stolek vám umožní vytvořit pohodlný prostor pro péči. Jeho kompaktní rozměry umožňují úspěšně ho uspořádat iv malém bytě. Výška toaletního stolku je 85 cm a šířka 93 cm. Hloubka nábytku je 44 cm. V nabídce jsou i toaletní stolky Belluno Elegante v dalších dvou barevných variantách. Kromě toaletního stolku zcela pokrytého barvou na vodní bázi v odstínu teplé bílé najdete i bílý toaletní stolek se zlatou dubovou deskou nebo stolovou deskou hlubokého ořechu. Oba tyto varianty jsou zdobeny úchytkami v barvě starého zlata.

Bílé toaletní stolky Belluno Elegante z přírodního dřeva jsou určeny na vlastní montáž. Pokaždé připojíme k zásilce pokyny a sadu potřebného montážního příslušenství. Nabízíme také možnost objednání montážní služby. Za tímto účelem kontaktujte kancelář zákaznických služeb.

Výrobce dřevěného nábytku Katmandu nabízí produkty nejvyšší kvality. Zveme vás!

Technické informace

Šířka 93cm
Výška 85cm
Hloubka 44cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium