Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante stůl bílý

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 689,00 Kč 13689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý, masiv z borovice

Stůl je možné snadno rozložit přesunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Detailní specifikace produktu

Zvolit si malý nebo velký? Trápíte se otázkou, jak dlouhý stůl vlastně potřebujete. Třeba jste právě v situaci, kdy vám stačí standardně dlouhý jídelní stůl, ale zároveň přemýšlíte, jestli se to časem náhodou nezmění. Máme pro vás perfektní řešení.

Rozkládací stůl pro všechny varianty

 Náš dřevěný stůl se během chvilky prodlouží se svých 150 cm až na úctyhodných 190 cm. Manipulace je velice jednoduchá, stůl snadne zvládnete rozložit během chvilky i bez pomoci někoho dalšího. Takový pomocný nábytek si totiž obvykle nenakupujete na chvíli. A potřeby rodiny se v průběhu let zvykle mohou měnit. Někdy se mění rychle dokonce i v průběhu jednoho roku.  Rodinné oslavy narozenin a svátků. Štědrovečerní večeře s rodinou nebo posezení s více přáteli najednou. Vždy se hodí pro bezpečí mít v záloze pár centimetrů servírovací plochy navíc.

Zdravě u stolování

Dřevěný stůl se často přímo dotýká potravin, které jíte. Měl by proto splňovat přísné parametry nezávadnosti. Náš dřevěný bílý jídelní stůl je vyroben z originálního masivu finské borovice. Tedy z opravdového přírodního a kvalitního dřeva. Natřen je zdravotně nezávadnou, jemnou ekologickou barvou. Zajistí vám tak hlavně vhodné podmínky ke zdravému stolování. Můžete potom své rodině servírovat voňavé dobroty s čistým svědomím a vědomím toho, že jste pro ni zajistili to nejlepší a nejkvalitnější.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 93 cm
Výška 75 cm
Délka 150/197 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium