Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante stůl bílý / ořech

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 400,00 Kč 12400.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL022B/O

Popis

Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Stůl je možné rozložit přesunutím odolné, pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm až na téměř 200 cm.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu   montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Kdo má židli,  ten bydlí… no ale kam si tu židli dá? Přece určitě k jídelnímu stolu, to je jisté. Náš dřevěný jídelní stůl není navíc jen tak ledajakým kusem nábytku. Vzdy poroste s počtem strávníků. Nezáleží na tom, jestli se vám rozroste rodina nebo jde o jednorázovou oslavu s množstvím servírovaného jídla a pití. Náš jídelní stůl jednoduchým pohybem během chvilky rozšíříte ze základních 150 až na úctyhodných 190 centimetrů. A stejně tak rychle jej v případě potřeby vrátíte, složíte do původního stavu.

Ekologicky a hlavně zdravě

 Dřevěný jídelní stůl přichází každodenně do styku s potravinami, které vy a vaše rodina spožíváte. Měli byste tedy velmi dbát na to, aby váš výběr padl na kus nábytku, který bude splňovat všechny parametry pro zachování co nejvyšší míry a péči o zdraví. Většina jídel se sice servíruje na talíři, ale hlavně rodiče a prarodiče malých dětí vědí své, je to různě.

Jídelní stůl ze série Belluno Elegante je vyroben z masivního a kvalitního borovicového dřeva. Jedná se o pravý, přirozený tradiční materiál, je to finska borovice. Aby bylo dřevo chráněno před okolními vlivy, mělo by se natřít nebo namořit. V tomto případě byly použity pouze ekologicky a zdravotně zcela nezávadné nátěry na základě vodní bázi. Kromě zdravotní stránky taky řešení zohledňuje i stránku estetickou. Pod nátěry totiž prosvítá přirozená, krásná kresba dřeva. Když se posadíte k takovému jídelnímu stolu, jste prostě doma, je to cítit. 

Dobrou chuť vám přejeme

Co víc také máme napsat k popisu jídelního stolu. Tím nejdůležitějším článkem pro nás jste totiž vy. To pod vaší taktovkou probíhají všechny ty úžasně, skvělé rodinné večeře a další setkání. Užívejte si to, to vám přejeme.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 150/197 cm
Výška 75 cm
Šírka 93 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium