Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante stůl bílý / dub

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 400,00 Kč 12400.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL022B/D

Popis

Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

 Dřevěný stůl je možné rozložit přesunutím pracovní odolné desky a přidáním do vašeho vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Malý a nebo velký? Tak a proč to vlastně řešit předem. Rozhodnete se kdykoliv kdy chcete podle momentální potřeby a nálady. Náš stůl vám to naprostě umožní. Možnost svobodné volby je přece základním a hlavním právem každého člověka. Tak proč tento princip nevyužít u tak důležitého kusu nábytku, kterým  dřevěný jídelní stůl bezesporu je. 

 

Stůl pro všechny vaše příležitosti

Nezáleží na tom, jestli máte malou nebo větší rodinu. Dřevěný stůl se přizpůsobí každé vaši situaci. Ve své kompaktnější podobě měří  dokonce až 150 cm na délku. Už to je dostatečná a solidní délka pro vychutnání společné rodinné večeře bez nutnosti vybojovat si lokty svůj osobní prostor. Pokud jste tyto každodenní boje doteď zažívali, už opravdu nemusíte, jsme si jistí. Náš dřevěný stůl z pravého borovicového masivu je totiž rozkládací. Po rozložení dosahuje úctyhodné délky až 190 cm. Určitě to už je dostatečně prostorná plocha i pro velkou rodinu nebo pro velkolepou oslavu.

Máte nějaké obavy z rozkládání? Určitě nemusíte je  mít. Manipulaci s rozkládacím mechanismem zvládnete hravě i sami. Nepotřebujete ani pomoc druhého člověka protože díky vysoké kvalitě materiálu stůl rozkládáním netrpí.

V hlavní roli vaše zdraví

Na zdravé prostředí je nutno myslet za včasu v každém případě. A v kuchyni určitě možná ještě o něco více, než v jiných částech domu nebo bytu. Jídelní stůl z pravého solidního borovicového masivu je natřen bílou jemnou barvou. Vrchní odolná deska stolu je namořena v dekoru zlatého dubu. Všechny použité materiály jsou vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné, zaručujeme vám to.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 150/197 cm
Výška 75 cm
Šírka 93 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium