Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante skříň 4d bílá

Dostupnost: vypredané
Cena: 29 250,00 Kč 29250.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL025B(NEW)

Popis

Šatní skříň Belluno Elegante 4D, bílá, masiv  z borovice

Šatní skříň je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Ložnice koncipované do oblíbeného,  módního provensálského stylu bývá obvykle zařízený větším počtem kusů nábytku. To však nevylučuje pořízení široké šatní  dřevěné skříně. Hlavně tehdy, kdy se jedná o manželskou ložnici. Oba partneři tak mohou mít svůj vlastní, individuální nerušený prostor pro uložení oblečení.

Dostatek místa pro vás

Bílá dřevěná šatní skříň ze série Belluno Elegante nabízí dvě oddělené části pro uložení vášho oblečení na police. Střední část skříni s širokou policí a šatní tyčí je potom společná. Část s policemi je vždy  rozdělena čtyřmi policemi na pět dílů. Jak prostor rozčleníte, je čistě na vás a na vaši fantazie. Police jsou výškově nastavitelné. Můžete si svobodně zvolit výšku každé přihrádky na oblečení, je to na vás. To je ta životní situace, ve které se s partnerem nemusíte vůbec shodnout, a nikomu z vás to nevadí. Vaše část skříně to je  váš hrad. 

Ničím nerušíte

Každá polovina dřevěné skříně disponuje svou zásuvkou. I v situaci, kdy vstáváte dříve než váš partner, se nemusíte obávat toho, že byste jej vzbudili otevřením zásuvky. Jako ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante je i tato šatní dřevěná skříň vybavena systémem tichého, kvalitního zavírání.

Dvojité zrcadlo pro lepší den

Proč pro lepší den? Proto, že se můžete každé ráno na svůj odraz hezky usmát. Nebo proto, že když se nikdo nedívá, můžete před ním vesele tančit nebo se usmívat. Nebo jen tak prohledat. Protože zrcadla přinášejí do každého interiéru světlo a lesk.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 65 cm
Výška 190 cm
Šírka 203 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium