Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante skříň 2d bílá

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 18 550,00 Kč 18550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Šatní skříň Belluno Elegante 2D, bílá, masiv z borovice

Šatní skříň je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Naprosto jednoduše sto procent místa pro vaše oblečení. Naprosto jednoduše bílá šatní skříň. Naprosto jednoduše krásny kousek nábytku, který prostě potřebujete, pokud se někdy oblékáte. 

Čistý, moderní design

 Podle nás v jednoduchosti se skrývá krása. Souhlasíte? Bílá šatní, dřevěná skříň ze série Belluno Elegante je toho absolutním důkazem. Nic tu není, co by rušilo. Není tu nic co by přebývalo. Pravidelně, kvalitně frézovaná dvoukřídlá dvířka při pohledu navozují pocit dokonalé harmonie.  Pozor když se pozorně zadíváte, dohromady tvoří obraz podobný členitému rámu okna venkovského stavení. Možná i díky tomu naše skříň tak krásně koresponduje s oblíbeným provensálským stylem. 

Vnitřní uspořádání se plně podřídilo požadavku na co největší a rozsáhlou úložnou plochu. Vnitřní, solidní polici si nastavíte do libovolné výšky. Stejně tak kvalitní a stabilní kovovou tyč určenou k zavěšení ramínek na oblečení. 

Na detailech nám moc záleží

Například to, že je šatní tyč vyrobená z kvalitního kovu. Nebo to, že kovové úchytky jsou opravdu drobné, aby nerušily vnější vzhled. Ale zároveň dostatečně velké na to, aby se dřevěná skříň dala dobře otevírat. Nebo to, že jako materiál pro výrobu naši skříně byla použita odolná finská borovice, jejíž dřevo je vysoce odolné právě proto, že roste v nehostinných oblastech. To už vlastně není detail je to absolutně tak. 

Bílá není jen tak jedna barva

 Specialisté vás rádi poučí o tom, kolik odstínů bílé existuje, když se jich na to zeptáte. My to dokonce  nevíme. Co ovšem víme s určitostí, je to, že použitá jemná barva je zdravotně zcela nezávadná. A že je to ten nejkrásnější odstín teplé bílé barvy, který se pro náš bílý dřevěný nábytek výborně hodí.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 64,5cm
Výška 190cm
Šírka 107,5cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium