Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante skříň 2d bílá / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 20 689,00 Kč 20689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Bílá šatní skříň 2d Belluno Elegante s horní částí v ořechové barvě

2-DVEŘOVÉ SKŘÍŇ Z PEVNÉHO DŘEVA

Ceníte si kvalitu, ekologii a trvanlivost? Potom bílá skříň Belluno Elegante splní vaše očekávání. Šatní skříň je vyrobena z nejkvalitnějšího borového dřeva s důrazem na nejmenší detaily, je to praktická dekorace, jejíž dodatečné kouzlo dodává stolová deska v barvě ořechu, dokonale ladící s aktuálními trendy.

 

Dřevo je ušlechtilý materiál, který se získává udržitelným obhospodařováním lesů. Je nadčasový, odolný a odolný vůči přechodu let. Při správné péči potěší vaše oči dlouho.

LES ve Vašem domově

Dřevěný nábytek vnese do vašeho domova vůni lesa. Krémová teplá bílá ekologická vodná barva RAL 9010 dodává borovicovému šatníku jedinečný charakter. Venkovní část nábytku je pokryta dvěma vrstvami barvy, zatímco vnitřek - jednou. Díky 85% pokrytí jsou letokruhy a uzly stále viditelné. Dřevo je navíc pokryté voskem, který mu dodává úžasnou přírodní povrchovou úpravu.

 Provance

Bílá skříň Belluno je ideální volbou do ložnice. Dekorativní věnec, vertikální a horizontální frézování, který dodává šatníku nadčasový provensálsku styl, dodává ráz. Provensálsku styl připomíná pohodlný gauč, teplou přikrývku a zrající levanduli. Je důležité zdůraznit teplo a pohodlí, k čemuž vám určitě pomůže naše kolekce Belluno Elegante.

 

Prostorný dřevěný šatník pomůže udržet náš šatník v dokonalém pořádku.

 

Rukojeti staré zlaté barvy dokonale ladí s barvou horního okraje a zdůrazňují charakter a styl nábytku. Produkt je k dispozici také v jiném barevném provedení, jako bílá skříň a bílá skříň s dubovým věncem. Kolekce Belluno Elegante obsahuje i 3-dveřové skříně a dokonce 4-dveřové skříně se zrcadlem.

MONTÁŽ A POUŽITÍ

Dřevěná skříň dorazí na vaši adresu v prvcích na samostatní montáž. Součástí balení je jasný montážní návod a vše potřebné příslušenství. Po sestavení nábytku nezapomeňte něj najít vhodné místo. Dřevěný nábytek se samozřejmě nesmí umisťovat v blízkosti topných zařízení, protože na jeho povrchu mohou vzniknout praskliny. Prach by měl být pravidelně otírat měkkým vlhkým hadříkem - nejlépe z mikrovlákna nebo jiného jemného materiálu. Dřevěná skříň by neměla být vystavena přímému slunečnímu záření. Zadní část šatníku je z praktických důvodů vyrobená z HDF desky.

 

 

Technické informace

Šířka 107,5cm
Výška 190cm
Hloubka 64,5cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium