Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante skříň 2d bílá / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 18 550,00 Kč 18550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL011B/O

Popis

Bílá šatní skříň 2d Belluno Elegante s horní částí v ořechové barvě

2-DVEŘOVÉ SKŘÍŇ Z PEVNÉHO DŘEVA

Ceníte si kvalitu, ekologii a trvanlivost? Potom bílá skříň Belluno Elegante splní vaše očekávání. Šatní skříň je vyrobena z nejkvalitnějšího borového dřeva s důrazem na nejmenší detaily, je to praktická dekorace, jejíž dodatečné kouzlo dodává stolová deska v barvě ořechu, dokonale ladící s aktuálními trendy.

 

Dřevo je ušlechtilý materiál, který se získává udržitelným obhospodařováním lesů. Je nadčasový, odolný a odolný vůči přechodu let. Při správné péči potěší vaše oči dlouho.

LES ve Vašem domově

Dřevěný nábytek vnese do vašeho domova vůni lesa. Krémová teplá bílá ekologická vodná barva RAL 9010 dodává borovicovému šatníku jedinečný charakter. Venkovní část nábytku je pokryta dvěma vrstvami barvy, zatímco vnitřek - jednou. Díky 85% pokrytí jsou letokruhy a uzly stále viditelné. Dřevo je navíc pokryté voskem, který mu dodává úžasnou přírodní povrchovou úpravu.

 Provance

Bílá skříň Belluno je ideální volbou do ložnice. Dekorativní věnec, vertikální a horizontální frézování, který dodává šatníku nadčasový provensálsku styl, dodává ráz. Provensálsku styl připomíná pohodlný gauč, teplou přikrývku a zrající levanduli. Je důležité zdůraznit teplo a pohodlí, k čemuž vám určitě pomůže naše kolekce Belluno Elegante.

 

Prostorný dřevěný šatník pomůže udržet náš šatník v dokonalém pořádku.

 

Rukojeti staré zlaté barvy dokonale ladí s barvou horního okraje a zdůrazňují charakter a styl nábytku. Produkt je k dispozici také v jiném barevném provedení, jako bílá skříň a bílá skříň s dubovým věncem. Kolekce Belluno Elegante obsahuje i 3-dveřové skříně a dokonce 4-dveřové skříně se zrcadlem.

MONTÁŽ A POUŽITÍ

Dřevěná skříň dorazí na vaši adresu v prvcích na samostatní montáž. Součástí balení je jasný montážní návod a vše potřebné příslušenství. Po sestavení nábytku nezapomeňte něj najít vhodné místo. Dřevěný nábytek se samozřejmě nesmí umisťovat v blízkosti topných zařízení, protože na jeho povrchu mohou vzniknout praskliny. Prach by měl být pravidelně otírat měkkým vlhkým hadříkem - nejlépe z mikrovlákna nebo jiného jemného materiálu. Dřevěná skříň by neměla být vystavena přímému slunečnímu záření. Zadní část šatníku je z praktických důvodů vyrobená z HDF desky.

 

 

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 64,5cm
Výška 190cm
Šírka 107,5cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium