Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante regál bílý

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 9 850,00 Kč 9850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Knihovna Belluno Elegante, bílá, masiv z borovice

 Knihovna je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Moderní technologie a internet  přinášejí nám všem nové možnosti. Je to tak, že knihy nevyjdou z módy nikdy. Ten pocit skutečného kontaktu ruky s papírem se nedá zapomenout. A charakteristická, příjemná vůně starých i nových knih. Takové informace  jsme schopni vnímat všemi smysly. Na cestách určitě někteří dávají přednost elektronickým čtečkám, které mohou obsahovat celou knihovnu. Ale doma hřbety knih v knihovně dotvářejí atmosféru hřejivého domova. 

V dětském pokoji v obýváku na chodbě

Tam všude bývají naše knihy. Je jen na vás jak se rozhodnete, jestli zaplníte všech 6 pater knihami. Nebo jestli obok knih postavíte dekorace, rodinné fotografie, ozdobné krabice, květiny nebo v dnešní době tolik oblíbené košíky. V dětském pokoji se obsah polic bude nejspíš měnit . Využijete roztomilé výtvory z keramiky a z lega časem nahradí třeba plastové figurky oblíbených dětských hrdinů. A ještě později třeba suvenýry z výletů nebo trofeje ze sportových soutěží.

Bílá, dřevěná knihovna z masivu borovice s vámi bude na dlouhé roky. Může se přestěhovat z ložnice do děckého pokoje, vyměnit knihy za výstavku hraček nebo se stát místem plným vzpomínek zarámovaných v ozdobných rámečcích. Je to čistě jenom na vás jak se rozhodnete.

Ideální rozměry knihovny

Knihovna není příliš vysoká, ani příliš široká. Prostě tak akorát, je ideální. Výška 190 cm je vyhovující pro bezpečné uložení věcí a bude splnět nároky téměř každému. Nemusíte balancovat na stoličce, když máte zájem si po stopadesáté přečíst svou oblíbenou knihu. Výšku jednotlivých přihrádek si navíc můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 190 cm
Šírka 90 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium