Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante regál bílý / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 9 989,00 Kč 9989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Naša Knihovna je vyrobena ze dřeva je to odolní  finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a strušným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Pět solidních dřevěných polic. Šest pojemných přihrádek na vaše knihy, dekorace, košíky, krabice a trofeje. Nebo figurky oblíbených superhrdinů? Nebojte, my vám rozhodně nebudeme diktovat, co si do své nové oblíbené knihovny máte vystavit. Jen vám ji chceme představit. 

Dřevěná jemně bílá knihovna ve stylu Provence

Z popisku je znát, že jde o krásnou dřevěnou knihovnu. Co možná nevíte je to, že originální přírodní borovicové dřevo bylo namořeno v příjemném teplém odstínu bílé. Přesně v souladu s oblíbeným moderním a romantickým provensálským stylem. Díky použití ekologické, vodou ředitelné barvy na každičkém centimetru čtverečním prosvítá krásná kresba voňavého dřeva.  Krásně, jemně a decentně. Přesně tak, jak to chceme, když potřebujeme v našich domovech navodit tu správnou atmosféru, ze které přímo sálá teplo nášho domova.

Horní police vám nabízíme v dekoru ořechu

Protože jenom bílá by byla nuda? Ale né určitě by nebyla. Jenže někdy se celkem hodí bílou trošku ozvláštnit. Naše knihovna má vrchní krásně frézovanou desku vyvedenou v dekoru ořechu. Bude tak ladit k dalším kusům z naši série Belluno Elegante v čistě bílé barvě nebo v bílé s akcenty v barvě ořechu. Může zůstat taky sama a plnit funkci zajímavého solitéru. Knihovna je sice designově výrazná, zároveň však působivě doplní każdy vámi určený interiér.  Tak jak, kam si ji dáte? Do obývacího pokoje a nebo třeba do dětského pokojíčku? Skvěle vám poslouží všude tam, kde potřebujete vystavit na odiv své oblíbené knihy a další poklady.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 90 cm
Výška 190 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium