Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl malý bílý

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 9 900,00 Kč 9900.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv z borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným  návodem na sestavení.Sme schopní a nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Dřevěný, praktický, elegantní a kvalitně zpracovaný. Každý kousek nábytku ze série Belluno Elegante je takový. Tentokrát je řeč o psacím stolu z masivu pravé finské borovice. Podle nás, když se má spojit praktičnost s provensálským stylem, vždy se to tak zcela nepovede. Bílý dřevěný psací stůl je však důkazem, že je možné navrhnout a vyrobit minimalistickou a zároveň ozdobnou pracovní plochu. Výsledek je dokonalý, přesvědčte se o tom.

Ozdobná pracovní plocha pro vás

Spolu s úložnými prostory tvoří dominantu psacího stolu z kvalitního borovicového masivu. Skvěle ladí s ostatními výrobky ze série Belluno. Vrchní solidní deska je robustní a dostatečně pevná. Navíc je krásně a kvalitně frézovaná, takže se vaše estetické cítění bude tetelit blahem. Nic vám nepřekáží a nic neschází. Perfektní, moderní kousek pro vaši nerušenou práci. 

Nezbytná praktičnost pro vás

Skutečný kvalitní nábytek pro skutečný život nemůže být pouhou dekorací. Je třeba vzít pod úvahů v prvé řadě na funkčnost, odolnost a ergonomii. Psací dřevěný stůl je vyladěn do puntíku. Oblíbené knihy, notesy, dokumenty a ostatní nezbytnosti uložíte do skříňky s policí, kterou můžete instalovat do různých výšek a rozčlenit tak úložný prostor v souladu s vašimi momentálními potřebami. Vysouvací zásuvka, opatřená systémem tichého a hlavně kvalitního zavírání značky Hettich, je zase výborná pro uložení różnych oblíbených drobnosti, které potom máte vždy při ruce. Když všechny tyto vaše drobnosti a nezbytnosti schováte do úložných prostorů stolu, můžete se plně soustředit na nerušenou práci.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 77 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium