Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl malý bílý / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 9 900,00 Kč 9900.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL031B/D

Popis

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

 Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Nabízíme vám psací stůl Belluno Elegante který se dokonale hodí také do pokoje pro teenagery a nebo, díky svým nepříliš velkým rozměrům, do kanceláře s více pracovními místy.

- OZDOBNÁ VRCHNÍ  DESKA – Deska byla také vyrobena z pravého borovicového dřeva, doplněna krásným, kvalitním a hlubokým frézováním je ozdobou tohoto kusu nábytku. Dokonale ladí s ostatními díly nabytku z série Belluno Elegante, jako jsou regál, komody, vitríny.

- TICHÉ SOLIDNI  DOVÍRÁNÍ – Systém tichého a solidního dovírání od firmy Hettich tvoří velmi kvalitní kolejnice, díky nimž už nikdy neuslyšíte nepříjemný hluk při zavírání zásuvky. Zásuvka postrčena ve směru nábytku automaticky a snadno se posune až do úplného zavření.

-MÓDNÍ KOVOVÉ ÚCHYTKY –  Módní kovové úchytky v barvě starého stříbra jsou pomyslnou třešničkou na dortu dřevěného psacího stolu. Dokonale se hodí k výjimečnému provensálskému stylu, v němž je vyroben nábytek Belluno Elegante.

- OZDOBNÝ KVALITNI PODSTAVEC –  Dřevěný psací stůl spočívá na ozdobném podstavci, který mu poskytuje správnou oporu a stabilitu celého kusu nábytku. V dnešní době se často klade velký důraz na ergonomii. Téměř každý centimetr jsme důkladně přizpůsobili tomuto požadavku. Vhodná výška a šířka potřebního místa pro židli, jedna solidní zásuvka na drobnosti a prostorná skříňka s nastavitelnou policí, kterou můžete přizpůsobit svým požadavkům. U bílého psacího stolu Belluno Elegante jsme opět zvolili teplou jemnou bílou barvu (RAL 9010) s ohledem na její nadčasovost a univerzálnost.

 

K povrchové úpravě jsme použili ekologiční mořidlo a vodní barvu, díky čemuž letokruhy a suky nejsou zcela zakryty, ale cca na 85%. Pro ještě vyšší komfort používání byly k zásuvce namontovány kvalitní kolejnice s tichým dovíráním. Jemné ozdobné úchytky v odstínu starého stříbra, pevná solidní bílá horní deska lemovaná 5 cm ozdobným frézováním a jemný ozdobný podstavec vdechují tomuto neobyčejnému dřevěnému nábytku neopakovatelnost a půvab. Psací stůl Belluno je uvnitř  natřený jednou, boční stěny zásuvky jsou bez nátěru, zadní stěna a dno zásuvky jsou standardně provedeny z HDF desky. 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 77 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium