Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl bílý

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Psací stůl Belluno Elegante - velký, bílý, masiv z borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Víme o tom, že pro perfektně provedenou práci potřebujete samozřejmě v prvé řadě sami sebe. Neméně důležité je však i solidni vybavení. Pokud pracujete u počítače nebo s dokumenty, je důležitou součástí tohoto vybavení právě psací stůl, máme ho pro vás.

Stabilní a elegantní stůl

To jsou konkrétní charakteristiky, které oceníte nejen u psacího stolu. Mnohde jste totiž nuceni volit mezi elegancí a praktičností. Tady opravdu ne. Dřevěný bílý psací stůl má spoustu úložných prostorů a pevnou pracovní plochu. Deska stolu je kvalitní a vysoká dokonce celých 5 cm. Poskytne vám tak při práci dostatečnou oporu a vydrží vám dlouhé roky. Ostatní prvky ze série Belluno Elegante se vyznačuje ozdobnym kvalitním frézováním. Díky tomu spolu všechny kusy dřevěného nábytku bezchybně ladí.

Pořádek a prostor na stole

 No tak při práci by se měl člověk plně soustředit na zadaný úkol. Určitě tak může dosáhnout nejlepších výsledků. Periferním pohledem neustále pozorujete neuspořádaný chaos na ploše stolu, možná si to ani neuvědomujete, ale vaše pozornost moc trpí. Náš psací stůl má délku pracovní plochy až celých 155 cm. A k tomu rovnou dvě uzavíratelné skříňky s výškově nastavitelnou policí a dvě tiché zásuvky. Na pracovní ploše zůstanou jen ty opravdu nejnutnější a oblíbené věci. Zbytek si v klidu  uschováte. 

 

Pro ten pocit z pravého a solidního dřeva

Určitě na některé kusy nábytku se většinu času jen díváte. Ale psací stůl mezi ně nepatří. Kvalitní, solidní borovicový masiv v případě stolu určitě oceníte ještě o něco více. Díky ekologickému, jemnému a bílému nátěru dřevo získá ochranu, ale zároveň si uchovává své příjemné naturální vlastnosti.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 77 cm
Šírka 155 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium