Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl bílý

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Psací stůl Belluno Elegante - velký, bílý, masiv z borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Víme o tom, že pro perfektně provedenou práci potřebujete samozřejmě v prvé řadě sami sebe. Neméně důležité je však i solidni vybavení. Pokud pracujete u počítače nebo s dokumenty, je důležitou součástí tohoto vybavení právě psací stůl, máme ho pro vás.

Stabilní a elegantní stůl

To jsou konkrétní charakteristiky, které oceníte nejen u psacího stolu. Mnohde jste totiž nuceni volit mezi elegancí a praktičností. Tady opravdu ne. Dřevěný bílý psací stůl má spoustu úložných prostorů a pevnou pracovní plochu. Deska stolu je kvalitní a vysoká dokonce celých 5 cm. Poskytne vám tak při práci dostatečnou oporu a vydrží vám dlouhé roky. Ostatní prvky ze série Belluno Elegante se vyznačuje ozdobnym kvalitním frézováním. Díky tomu spolu všechny kusy dřevěného nábytku bezchybně ladí.

Pořádek a prostor na stole

 No tak při práci by se měl člověk plně soustředit na zadaný úkol. Určitě tak může dosáhnout nejlepších výsledků. Periferním pohledem neustále pozorujete neuspořádaný chaos na ploše stolu, možná si to ani neuvědomujete, ale vaše pozornost moc trpí. Náš psací stůl má délku pracovní plochy až celých 155 cm. A k tomu rovnou dvě uzavíratelné skříňky s výškově nastavitelnou policí a dvě tiché zásuvky. Na pracovní ploše zůstanou jen ty opravdu nejnutnější a oblíbené věci. Zbytek si v klidu  uschováte. 

 

Pro ten pocit z pravého a solidního dřeva

Určitě na některé kusy nábytku se většinu času jen díváte. Ale psací stůl mezi ně nepatří. Kvalitní, solidní borovicový masiv v případě stolu určitě oceníte ještě o něco více. Díky ekologickému, jemnému a bílému nátěru dřevo získá ochranu, ale zároveň si uchovává své příjemné naturální vlastnosti.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 155 cm
Výška 77 cm
Hloubka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium