Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl bílý / ořech

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL023B/O

Popis

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá /ořech, masiv z borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Zamyslime se, pracovní nebo psací? Nebo taky stůl na notebook? V minulosti na psacím stole opravdu jen psalo. V dnešní době už psací stoly nejsou určeny jen k tomuto účelu.Naše děti a studenti tradici stále ještě drží, dospělí už většinou ťukají do klávesnic svých notebooků. Ale prosím nenechte se zmást.Naše práce nemusí být jen administrativního rázu. Docela dobře si dokážeme na našem výjimečným stole představit třeba šicí stroj.

Stůl, který má velkou odkládací plochu

Určitě k samotné práci využijete prostřední část. Psací stůl je schopen a navíc vám nabídne spoustu odkládacích a úložných ploch. Co tak přídavný monitor k notebooku? Nebude to žádný problém. Nebo už výše zmíněný šicí stroj? Ten by stolu dokonce taky velmi slušel.  Náš stůl má totiž dostatek místa na látky a ostatní šicí potřeby.

Kdyby jsme se vrátili k původní funkci psacího stolu, tento stůl ji plní naprosto výborně. Kromě pevné a kvalitně frézované desky z borovicového masivu namořeného v odstínu ořechového dřeva nabízí také dvě prostorné skříňky a dvě praktické zásuvky. Do skříněk schováte všechny sešity, oblíbené knihy a ostatní školní nebo studentské pomůcky.  Tiché zásuvky jsou zase výborné k uložení drobností, které potřebujete mít vždy po ruce.

Přírodní materiál a samozřejmě ekologický nátěr

Stůl je vyroben z masivu pravé finské borovice, která vyrůstala v tak nehostinném prostředí kde dřeva přibývalo pomálu. Krásné letokruhy jsou tak více nahuštěny a dřevo je pevnější. Přestože život v severských oblastech určitě nemusí být pro borovici vždy lehkým peříčkem, stejně vašemu domovu přinese ten pravý hřejivý pocit. Aby byly zachovány přirozené vlastnosti dřeva, jsou pro to použity ekologické nátěry na vodní bázi.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 77 cm
Šírka 155 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium