Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl bílý / ořech

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá /ořech, masiv z borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Zamyslime se, pracovní nebo psací? Nebo taky stůl na notebook? V minulosti na psacím stole opravdu jen psalo. V dnešní době už psací stoly nejsou určeny jen k tomuto účelu.Naše děti a studenti tradici stále ještě drží, dospělí už většinou ťukají do klávesnic svých notebooků. Ale prosím nenechte se zmást.Naše práce nemusí být jen administrativního rázu. Docela dobře si dokážeme na našem výjimečným stole představit třeba šicí stroj.

Stůl, který má velkou odkládací plochu

Určitě k samotné práci využijete prostřední část. Psací stůl je schopen a navíc vám nabídne spoustu odkládacích a úložných ploch. Co tak přídavný monitor k notebooku? Nebude to žádný problém. Nebo už výše zmíněný šicí stroj? Ten by stolu dokonce taky velmi slušel.  Náš stůl má totiž dostatek místa na látky a ostatní šicí potřeby.

Kdyby jsme se vrátili k původní funkci psacího stolu, tento stůl ji plní naprosto výborně. Kromě pevné a kvalitně frézované desky z borovicového masivu namořeného v odstínu ořechového dřeva nabízí také dvě prostorné skříňky a dvě praktické zásuvky. Do skříněk schováte všechny sešity, oblíbené knihy a ostatní školní nebo studentské pomůcky.  Tiché zásuvky jsou zase výborné k uložení drobností, které potřebujete mít vždy po ruce.

Přírodní materiál a samozřejmě ekologický nátěr

Stůl je vyroben z masivu pravé finské borovice, která vyrůstala v tak nehostinném prostředí kde dřeva přibývalo pomálu. Krásné letokruhy jsou tak více nahuštěny a dřevo je pevnější. Přestože život v severských oblastech určitě nemusí být pro borovici vždy lehkým peříčkem, stejně vašemu domovu přinese ten pravý hřejivý pocit. Aby byly zachovány přirozené vlastnosti dřeva, jsou pro to použity ekologické nátěry na vodní bázi.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 155 cm
Výška 77 cm
Hloubka 53 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - ořech
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium