Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante psací stůl bílý / dub

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL023B/D

Popis

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

Psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Co myslíte, na jídelním stole? Nebo na podlaze? Nebo snad taky na koleně? Nikoliv. Pracovní a školní aktivity určitě patří na pracovní stůl. Je velmi důležité práci oddělit od ostatních domácích úkolach a činností. Vyhnete se potom určitě pocitu, že jste neustále zaneprázdnění. 

Hlavně stylově a výhodně

No ano, máte pocit, že možná by vám stačila jen klasická deska na nožkách. Ale jsme si jistí, že ladil by takový stůl s ostatním nábytkem ve stylu Provence. A poskytoval by takový nábytek dostatek úložných prostorů. Náš dřevěný psací stůl tyto požadavky samozřejmě splňuje. Kromě velkorysých úložných prostorů v podobě dvou skříněk a zásuvek poskytuje také dostatek pracovní plochy. Vrchní deska s rozměry 155 x 53 centimetrů je přesně to, co potřebujete k nerušené práci a mi vám to nabízíme. S přehledem sem umístíte lampu, notebook, stojan na dokumenty, držák na tužky a vše ostatní potřebné pomůcky. Nebo máte rádi minimalis? Ano v pořádku. Všechny nezbytnosti můžete snadno schovat do skříněk a šuplíků. Vejde se do nich opravdu spousta vašich věcí. Stůl si vyladíte podle svých představ tak, aby perfektně ladil k vašemu osobnímu stylu a určitě budete spokojeni..

V hlavní roli jsou odstíny

Bílá s hnědou barvou mohou mít množství podob. V tomto případě se nám kombinace velice povedla. Příjemný teplý odstín bílé barvy perfektně ladí se zlatavě hnědou na vrchní desce stolu. K nátěrům používáme jenom vodou ředitelnou, ekologickou barvu. Pod barvou prosvítá kresba dřeva kvalitní a pravé finské borovice, ze které je psací stůl vyroben. Je to dokonalá souhra teplých barev a struktur. 


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 53 cm
Výška 77 cm
Šírka 155 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium