Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante prádelník bílý

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 850,00 Kč 15850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Prádelník Belluno Elegante 2.1, bílý masiv z borovice

  Prádelník je vyroben ze dřeva je to odolná finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Jednoduchý dřevěný prádelník se výborně hodí do dětského pokoje, ložnice, nebo třeba i do předsíně. Najdete v něm opravdu vše, co potřebujete pro efektivní organizaci oblečení.

K položení i pověšení se hodí

Náš dřevěný prádelník je něco jako taková malá šatní skříň. Na 146 cm výšky, 108 cm šířky a 43 cm hloubky najdete prostory pro všechny možné způsoby uložení vášho oblečení. Jedno křídlo dveří ukrývá skvělý prostor členěný dvěma policemi na tři oddíly. Třeba pro vaše úhledně a pečlivě srovnané komínky oblečení. Za druhým křídlem zase objevíte prázdné místo sloužící k zavěšení vašich halenek, sak, kalhot nebo kostýmů a dalších kousků oblečení. 

A má taky samozřejmě nezbytné zásuvky. Pokud už máte zkušenost s ukládáním oblečení do zásuvek, jistě uznáte, že je to užitečně skvělé řešení. Naše zásuvky v prádelníku nejsou zbytečně vysoké. Jednoduše tak rychle najdete ten kousek potřebního oblečení, který právě hledáte, bez toho, abyste museli složitě přeskládávat další oblečení. Spodní prádlo, ponožky, nebo klidně i trička a další části vašeho oblečení. Díky kvalitním a užitečným zásuvkám budete mít své oblečení vždy perfektně zorganizované.

Do předsíně? Proč ne, hodí se všude.

Jsme si jistí, že každý netouží po vestavných skříních až do stropu. Někteří lidé dávají přednost eleganci a skromnotě ve stylu Provence také u vstupních prostorů. Prádelník určitě využijete na chodbě. Můžete v něm skladovat vaše kabáty nebo bundy, pokud dáváte přednost uschování svršků před jejich pověšením na věšákové stěně. 

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 147 cm
Šírka 108 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium