Drevenákrajina.cz

Belluno Elegante prádelník bílý / dub

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 15 850,00 Kč 15850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL033B/D

Popis

Prádelník Belluno Elegante 2.1, dekor bílá / zlatý dub, masiv, borovice

 Prádelník je vyroben ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Prádelník vypadá jako zmenšenina klasické šatní skříně. Ale pokud vyznáváte nový trend slow fashion, možná vám bude úplně stačit. Nebo vám skvěle poslouží jako skříň. Bílý prádelník z kvalitního dřeva je esencí toho, co představuje venkovský styl.

Malý a efektní kousek

Přesně takový je prádelník, který vám nabízíme. A ještě navíc je taky krásný a prostorný. Mohlo by se zdát, že si tyto charakteristiky navzájem odporují, ale určitě není tomu tak. Prostor zde byl využit do posledního místečka, podívejte se. Za dřevěnými dvířky se ukrývají dva oddělené celky. Jeden s policemi pro uložení voňavého prádla a druhý pro jeho pověšení.

Tak tedy když mluvíme o oblečení, měli bychom mluvit také o zásuvkách. Protože oblečení a šuplíky idou proste uplne k sobě. Existují lidé, kteří si na sebe oblečou vždy jen ten kousek oblečení, který mají položený úplně nahoře. Ale my tí ostatní u oblékání nedokážeme postupovat podle předem daného plánu. Tak a proto máme tady šuplíky, které nám dovolují umístit jednotlivé kousky svého oblečení pěkně vedle sebe. Také jsou nepostradatelné pro uložení ponožek, spodního prádla a drobnych módních doplňků. Šuplíky všetci máme rádi. A naše  oblečení ještě víc. V předchozí větě je dvojsmysl ukryt schválně tak vyberte si, který význam se vám hodí víc k popisu prádelníku. Podle nás se hodí oba.

Myslíte na to, co si oblékáte

Vaše oblečení přichází do přímého kontaktu s vaší kůží a nosíte ho celodenně. A  dřevěný prádelník zase přichází do úzkého kontaktu s vaším oblečením před tím, než si jej na sebe oblečete. Náš prádelník je vyroben z pravého kvalitního borovicového masivu a je natřen barvou na vodní bázi. Můžete si tak být jisti tím, že pro své zdraví děláte opravdu maximum.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-dub
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 45 cm
Výška 147 cm
Šírka 108 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium